Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava 0:4 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy
Slovan spolupracuje s Louda Auto
07.09.2021 | Tomáš Suchánek

Slovan spolupracuje s Louda Auto

Ústí nad Labem - Společnost Louda Auto působí na automobilovém trhu v ČR od roku 1992. Za těch skoro 30 let se vypracovali na největšího prodejce vozidel Škoda v České republice. V Ústeckém kraji má své pobočky v Teplicích, Ústí nad Labem a nově i v Děčíně. I to je jeden z důvodů, proč se stala hrdým partnerem ústeckého hokejového klubu HC Slovan Ústí nad Labem. Vyzpovídali jsme Davida Nerada, regionálního obchodního manažer Louda Auto pro severní Čechy.

Představte prosím našim fanouškům společnost Louda Auto

Společnost Louda Auto působí na automobilovém trhu v ČR od roku 1992. Za těch skoro 30 let jsme se vypracovali na největšího prodejce vozidel Škoda v České republice. Společně s ostatními 10 značkami, které na našem trhu zastupujeme, patříme mezi TOP prodejce osobních vozidel v ČR. Zároveň provozujeme špičkové servisy, obchod s ojetými vozy a autopůjčovny. V Ústeckém kraji máme své pobočky v Teplicích, Ústí nad Labem a nově i v Děčíně. I to je jeden z důvodů, proč jsme se stali hrdým partnerem ústeckého hokejového klubu HC Slovan, který má zde na severu letitou tradici.

Jak vznikala spolupráce společnosti Louda Auto a HC Slovan Ústí nad Labem?

Jsme velcí fanoušci sportu, vedle hokeje sponzorujeme i basketbal a fotbal. Naše nově vzniklá značka Louda Auto+, která provozuje síť autobazarů Škoda Plus a DWA, je od letošního roku partnerem Ligové fotbalové asociace. Šest vozů od nás mají zapůjčeno například i fotbalisté z FK Teplice.

V samotném krajském městě jsme doposud několik sezón podporovali pouze prvoligový basketbalový tým Sluneta Ústí nad Labem. To byl také jeden z důvodů, proč jsme chtěli rozšířit naše marketingové aktivity a sponzoring o další populární sport. Právě proto jsme se domluvili na spolupráci s klubem HC Slovan, o kterém jsme přesvědčeni, že má v celém regionu obrovskou podporu skvělých fanoušků.

Co si od této spolupráce slibujete?

Pomineme-li materiální pomoc pro ústecký klub, chceme být především více vidět. Naší snahou je, aby fanoušci a zákazníci, kteří na ústecku zvažují nákup nového vozu, svůj starší prodávají anebo jen hledají pro svůj stávající vůz kvalitní servisní péči, začali uvažovat právě o naší společnosti. Aby jezdili do Ústí i Děčína pro Renault a Dacii a do Teplic pro vozy Škoda, Audi, Volkswagen a Hyundai. V Teplicích zároveň provozujeme i značkový autobazar, doporučuji Vašim fanouškům a našim potenciálním zákazníkům se tam zastavit. Tak jako váš klub, i my hrajeme na fair play a zakládáme si naférovém jednání. To vše platí i pro naše autoservisy, které disponují nejmodernějším technologickým vybavením, vysoce kvalifikovaným personálem a férovými cenami našich poprodejních služeb.

Jak vy osobně prožíváte hokejová utkání?

Hokej mě baví, od 6 let jej stále hraji, i když posledních pár roků už jen rekreačně. Je to krásný rychlý sport, ve kterém je důležitá především týmová spolupráce. V tom je hokej s naší činností hodně podobný. Když mám čas, rád na ligová utkání zajdu i s kolegy z práce. Díky naší spolupráci připravujeme volné vstupenky na hokej i pro naše zákazníky a příznivce, sledujte náš web a Facebook. A choďte na hokej v Ústí, chystáme pro vás během přestávek soutěže o zajímavé ceny.

Závěrem, co byste popřál všem fanouškům Slovanu?

Pro mě a mé kolegy z Louda Auto bude potěšením, když se s vámi fanoušky a zákazníky potkáme na hokeji po vítězném zápase anebo v některém z našich autosalonů a servisů. Přeji společně nám všem hodně zábavy na stadionu i za volantem!

 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

PREVIEW: V sobotu narazíme na Vsetín

Ú s t í n/L. - Po další domácí porážce čeká Slovan hodně nepříjemný soupeř, a to přesně VHK ROBE... Celý článek

Do Slovanu přichází brankář Šimon Zajíček

Do ústeckého Slovanu přichází na střídavé starty mladý talentovaný brankář Šimon Zajíček z HC Verva... Celý článek

Petr Přindiš: Nepovedl se nám vstup do utkání

Ú s t í n/L. - V posledním odehraném duelu jsme hostili Duklu Jihlavu, které jsme bohužel... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv