Chance Liga: LHK Jestřábi Prostějov vs. HC Slovan Ústí nad Labem 0:3 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy
Štěpán Bláha: Nabídku Slovanu jsem rád přijal
24.06.2021 | Daniel Tichý
Autor fotografie: Jiří Pelc

Štěpán Bláha: Nabídku Slovanu jsem rád přijal

Ú s t í n/L. - Štěpán Bláha oblékne dres Slovanu a potká se v jednom týmu se svými bratry Ondřejem a Martinem. Jak se těší na spolupráci se svými bratry a co rád dělá ve svém volném čase?

Jak dlouho jste zvažoval nabídku od Ústí?

Kontaktoval mě pan Miroslav Mach a nabídl mi možnost zahrát si za Slovan a to společně se svými bratry, kteří tady působili v loňské sezóně. Nemusel jsem se ani dlouho rozmýšlet a velice rád jsem tuto nabídku přijal.

Minulá sezóna pro Vás skončila docela brzy, připravoval jste se dále individuálně?

Ano, minulá sezóna pro mě skončila opravdu brzy. Už jsem s hokejem do budoucna ani nepočítal. Nicméně dlouhé nic nedělání člověka donutí udržovat se v pohybu a tak jsem od ledna jsem se připravoval individuálně.

V týmu se znovu potkáte se svými bratry Ondřejem a Martinem. Jaké to je hrát po jejich boku?

Nejen s Ondrou, ale i s Martinem je spolupráce na ledě o poznání jednodušší, jelikož si vyhovíme. Na ledě se podvědomě vidíme. I když nehrajeme ve stejné formaci tak se navzájem podržíme, když se jednomu z nás něco nepovede.

Co na to říkají rodiče, že budete hrát v jednom týmu?

Rodiče jsou určitě nadšení, že jsme se všichni sešli právě v Ústí. Je to výhoda, jelikož nemusí řešit koho právě z nás chtěji vidět (smích). Myslím si, že je pro rodiče příjemné, když mají sourozenci šanci hrát pospolu.

Ve Slovanu jste už působil, jak na zdejší prostředí vzpomínáte?

Slovan má jeden z nejhezčích stadionů v první lize a také fanoušky, kteří Slovan doma podporují a jsou slyšet i na venkovních zápasech. Celkově mám na Ústí jen ty nejlepší vzpomínky. Jsou tu skvělí kluci a včetně trenérů je tu dobrá parta.

Co rád děláte ve svém volném čase?

Stále studuji vysokou školu a čekají mě v nejbližší době státnice. Svůj volný čas vyplňuji hraním na klavír, čtením, ale také sledováním seriálu Ulice.

 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Z9: Ústí zdolalo i Louny, Šafařovský vstřelil pět branek

Louny - Ústečtí hokejisté deváté třídy dokázali vyhrát i druhý zápas. V Lounech se radovali z... Celý článek

Z9: Ústí bez inkasované branky zdolalo Litoměřice

Ú s t í n/L. - Deváťáci dokázali v prvním zápase nové sezony vyhrát v derby nad Litoměřicemi 7:0.... Celý článek

Z7: Vysoká domácí prohra s HC Děčín

Ú s t í n/L. - Ve třetím kole narazil ústecký tým na soupeře z Děčína, o žádné vyrovnané bitvě... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv