Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem vs. AZ Heimstaden Havířov 4:3 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy
Přál bych si být se Slovanem v play-off, uvedl Jan Milfait
27.05.2021 | Daniel Tichý
Autor fotografie: Jiří Pelc

Přál bych si být se Slovanem v play-off, uvedl Jan Milfait

Ú s t í n/L. - Představujeme další posilu ústeckého Slovanu útočníka Jana Milfaita. Co ho přivedlo do Ústí a jaké jsou jeho osobní hokejové cíle.

Honzo, vítám Vás ve Slovanu. 

Děkuji za přivítání a jsem rád, že se mi přes mého agenta ozval ústecký Slovan. S Ústím jsme se dohodli celkem rychle vzhledem k tomu, že byl oboustranný zájem.

Co Vás vedlo k tomu odejít ze Šumperka?

V Šumperku jsem poslední sezonu nezažil hezké hokejové období. Z mého pohledu to byla jedna z nejhorších sezón, co jsem kdy zažil. Dokonce jsem přemýšlel, že se vrátím domů a ukončím kariéru. Po pár dnech jsem ale zjistil, že chci opět zažívat radost z hokeje a po rozhovoru s trenéry a vedením v Ústí, jsem rád, že moje kroky vedou právě do Slovanu.

Jak máte rád právě probíhající letní připravu?

Asi jako pro každého hráče je toto období po fyzické stránce asi nejhorší v sezóně. Než si tělo zvykne na tréninkovou zátěž trvá to několik dní a pro mě osobně je nejvíce nepříjemné běhání delších tratí. Běhání jsem neměl nikdy rád (smích). Z druhé strany, ale vím, že bez kvalitní letní přípravy nelze prostě dobře hrát. 

V ústecké kabině se opět potkáváte s Danielem Vrdlovcem. 

S Vrdlou se už známe mnoho let, hráli jsme spolu a máme spolu hodně společných hokejových zážitků. Jsem rád, že Vrdla je právě v ústecké kabině.

Koho znáte dále v kabině Slovanu?

V jednom týmu jsem působil s Petrem Přindišem a Láďou Brožem. S mnoha dalšími hráčí jsem se samozřejmě potkával během své kariéry na ledě.

Jaké máte cíle do následující sezóny?

Mým osobním cílem je podávat takové výkony, abych pomohl Slovanu do play-off, které bych si chtěl opět zahrát. Dále bych si přál, aby se s naší předváděnou hrou bavili a radovali naši fanoušci společně s námi.

 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Slovan zvítězil podruhé v řadě. Doma dokázal přetlačit Havířov

Ú s t í n/L. - 5. kolo Chance ligy přineslo souboj domácího Slovanu a hostů z Havířova. Slovan... Celý článek

Z6: Slovan dlouho vzdoroval, ale nakonec to na Litvínov nestačilo

Ú s t í n/L. - Ve druhém zápase přivítali ústečtí mladíci Litvínov. Na vítězství s Teplicemi... Celý článek

Z6: Slovan si v prvním zápase poradil s Teplicemi

Ú s t í n/L. - 6. třída v prvním zápase na svém ledě přivítala Teplice. Zápas se jim velmi povedl,... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv