Přípravný zápas: Mostečtí Lvi - HC Slovan Ústí nad Labem 3. 8. 2021 v 18:00 hod. | HSM 2021: Článek | Přihlášení
Naším společným cílem je play off, říká Petr Přindiš
18.05.2021 | Daniel Tichý
Autor fotografie: Jiří Pelc

Naším společným cílem je play off, říká Petr Přindiš

Ú s t í n/L. - Další posilou ústecké obrany je Petr Přindiš. V dresu Slovanu už v minulosti působil, a to v sezóně 2016/17. Jak na působení v ústeckém dresu vzpomíná nebo co rád dělá ve volném čase?

Zdravím Petře, vítám Vás zpět ve Slovanu. Jak se naskytla možnost působit zde v Ústí nad Labem?

Díky za přivítání. Já už jsem ke konci sezóny věděl, že nejspíš budu muset měnit působiště, protože jsem se potřeboval přestěhovat zpět do Prahy. Tudíž jsem začal řešit jaké jsou možnosti. Když se objevila nabídka z Ústí nad Labem, neváhal jsem i z důvodu, že to pro mě není cizí prostředí a také jedním z důvodů byl trenér Miroslav Mach. Navíc z Prahy je to na dojíždění relativně kousek, takže to byly hlavní tři faktory, které mě přiměly k tomu vrátit se zpět do Ústí.

Už to jsou 4 roky od doby, kdy jste tady působil. Jak na působení v ústeckém dresu vzpomínáte?

Celkově ta sezóna, kterou jsem zde odehrál, mi seděla. V té době tady byla dobrá parta a vzpomínám na tu sezónu opravdu rád. Dostali jsme se do čtvrtfinále play-off proti Kladnu, takže jsme splnili sportovní cíl, který jsme si přáli. Nerad jsem se s Ústím loučil, ale tak to v hokejovém životě chodí. 

Do týmu přicházíte společně s Davidem Tůmou, se kterým jste v letošní sezóně působil v Sokolově. 

Jsem rád, že i David se rozhodl pro angažmá v Ústí nad Labem. Jsme kamarádi a v Sokolově jsme se poznali i blíže. Věřím, že společně s Davidem přineseme do kabiny srandu a humor (smích).

Jak vidíte současný tým Slovanu?

V Ústí znám spousty hráčů se kterými jsem tady hrál. Jako třeba Vrdla (Daniel Vrdlovec), Brožka (Vladimír Brož), samozřejmě kustod a trenéři. Třeba Roubase (Jaroslav Roubík) a Vlčáka (Martin Volke), ty jsem ještě zažil jako spoluhráče. S mnoha dalšími jsem se během své kariéry potkával a mladé kluky určitě rychle poznám. Se seznamováním nemám problém (smích).

Jaké máte cíle do následující sezóny?

Našim společným cílem bude play-off. Myslím si, že bude v Ústí solidní kádr na to, abychom náš cíl splnili. Za mě osobně chci podávat takové výkony, abych pomohl týmu a trenéři byli s moji hrou spokojeni.

Je o Vás známo, že ve volném čase rád hrajete videohry a streamujete. Jaké jsou Vaše další záliby mimo hokej?

Momentálně sedím za volantem na mém xboxu(smích).  Je pravdou, že se věnuji dosti gamingu i streamingu. Založil jsem účet 5-6 let zpět, řekl bych největší xboxovou závodnickou komunitu, co se týče Formule 1. Také si tvořím nějaký kontent na YouTube a tím vyplňuji svůj volný čas. Samozřejmě se také věnuji rodině, chodíme s manželkou sportovat, hrajeme tenis, chodíme na kolečkové brusle a elektrokola. Hodně času trávíme v přírodě se svými miláčky (dvě čivavy).

V kolika letech jste s hokejem začal? A jak jste se k němu dostal?

S hokejem jsem začal na přelomu první a druhé třídy. O tom, že chci hrát lední hokej mě napadlo paradoxně na dovolené ve Španělsku. Po dovolené mě táta odvedl v Sokolově na zimák a bylo rozhodnuto. V té době už jsem hodně lyžoval, takže můj přechod na led byl poměrně rychlý. Tam jsem se také potkal se svými velkými kamarády, a to jsou bratři Rohanové se kterými jsme došli až do seniorů. 

Máte nějaký hokejový vzor?

Na to se mě také často lidé ptají, hlavně na streamu (smích). Můj hokejový vzor byl vždy Waynee Gretzky a také jsem v žáccích nosil jeho číslo 99. Hodně jsem také sledoval Jarome Iginlu, který byl hodně všestranným hráč. 

 
 
Aktuálně na webu

Jiří Severa: Týmový cíl je jasný, postupit do play-off

Ú s t í n/L. - Před tréninkem na ledě jsme vyzpovídali Jiřího Severu, který ve Slovanu začne už... Celý článek

Dorost: Ústí porazilo v přípravě i Benátky nad Jizerou

Benátky n. J. - Ústečtí dorostenci odehráli další přípravný zápas. Na ledě Benátek byli jasně... Celý článek

PREVIEW: První utkání nové sezóny, Slovan zamíří k přátelskému střetnutí do Mostu

Ú s t í n/L. – V rámci prvního přípravného utkání před novou sezónou poměří ústecký Slovan síly s... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv