OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek | Přihlášení
PREVIEW: Po reprezentační pauze utkání v Šumperku
15.02.2021 | Jan Koudelka
Autor fotografie: Sporty Ústí

PREVIEW: Po reprezentační pauze utkání v Šumperku

Ú s t í n/L. – V rámci třicátého čtvrtého kola Chance ligy zajíždí ústecký celek na led Šumperka. Šumperk se nachází na předposledním místě tabulky a na play off již nepomýšlí. Naopak Slovan posilněn předchozími výsledky se bude snažit získat tři body za každou cenu, aby se udržel na postupových příčkách. Jak tento duel dopadne se dozvíme ve středu 17. února od 18:00.

Momentální forma

DRACI PARS ŠUMPERK

Šumperk se po dvaceti osmi odehraných zápasech drží na předposledním sedmnáctém místě s náskokem dvou bodů na Kadaň. Ta má ovšem jedno utkání oproti Šumperku k dobru. Se ztrátou dvaceti bodů na příčky zajišťující play off už s bojem o tyto pozice nepočítá. K lepším výkonům se ale možná šumperští odrazili díky výhře v Benátkách nad Jizerou a prohře po prodloužení v minulém utkání v Přerově, kde museli dohánět dvoubrankové manko. Kanadskému bodování vévodí s třiadvaceti (10+13) body Tadeáš Jaroš.

HC Slovan Ústí nad Labem

Slovan se po delší době dostal zpět na postupové příčky, s třiceti devíti body konkrétně na jedenáctou příčku ligové tabulky. Na desátou Slavii navíc ztrácí pouze bod a má utkání k dobru. Zásluhu na posunu v tabulce má zajisté skvělý víkend před reprezentační přestávkou, ve kterém nejprve ústečtí porazili Sokolov a následně ve vypjatém zápase i Kladno. Z posledních pěti zápasů navíc získalo Ústí dvanáct bodů. Produktivitu Slovanu vede nadále kapitán Michal Trávníček s dvaceti šesti (12+14) kanadskými body.

Poslední odehrané utkání Šumperku

HC ZUBR Přerov vs. DRACI PARS ŠUMPERK - 5:4pp (1:1, 2:0, 1:3 - 1:0)

Branky a nahrávky: 16. Zbořil (Macuh, Dvořák), 30. Forman (Doležal, Pšurný), 34. M. Svoboda (Indrák), 57. M. Svoboda (Pšurný, Doležal), 64. Pšurný (Zbořil, Süss) – 10. Blaško (Král), 51. Baláž (Moučka, Krejčiřík), 53. Moučka (Jaroš, Bernovský), 55. Král (Kratochvíl). Rozhodčí: Doležal, Dědek – Vašíček, Zedník. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 39:41. Diváci: 0. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:4, 5:4.

HC ZUBR Přerov: Petrásek – Dluhoš, Forman, Krisl, Zbořil, Dřímal, Mlčák – Dostálek, Pšurný, Doležal – Číp, Hejcman, J. Svoboda – Süss, Indrák, M. Svoboda – Dvořák, Macuh, Štefka.

DRACI PARS ŠUMPERK: Peksa – Machů, Kabelka, Ševčík, Záruba, Dosek, Volráb – Danielčák, Baláž, Moučka – Bernovský, Milfait, Jaroš – Kratochvíl, Král, Krejčiřík – Blaško, Kučera, Horký – Kaplan.

Poslední odehrané utkání Slovanu

HC Slovan Ústí nad Labem vs. Rytíři Kladno - 2:1 (0:0, 2:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 32. Tůma (Furch), 40. Vrdlovec (Š. Havránek) – 23. Guman (Marosz, Snuggerud). Rozhodčí: Čáp, Barek – Roischel, Podrazil. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 0. Střely na branku: 35:25. Průběh utkání: 0:1, 2:1.

HC Slovan Ústí nad Labem: Hamalčík – Š. Havránek, J. Drtina, Klikorka, Vladimír Brož, Jasečko, M. Voženílek, Mareš – Severa, Vrdlovec, Trávníček – Furch, Matějček, Tůma – D. Sklenář, Protasenja, O. Bláha – Jouza, Costa, M. Bláha.

Rytíři Kladno: Brízgala – Ticháček, Mikliš, Snuggerud, Zajíc, Suchánek, Kehar, Štochl – Hlava, Plekanec, Melka – Kubík, Marosz, Guman – Jágr, Filip, Machala – Hajný, Machač, Š. Jelínek.

Poslední vzájemná utkání

11.01.2021 – Slovan vs. Šumperk – 4:1
27.01.2016 – Šumperk vs. Slovan - 3:4sn
09.12.2015 – Slovan vs. Šumperk - 3:4
29.10.2015 – Slovan vs. Šumperk – 4:2
24.09.2015 – Šumperk vs. Slovan - 2:3

 
 
Aktuálně na webu

Podpořte malou Adrianku

Ú s t í n/L. - V pátek 4.června proběhlo poslední loučení s ústeckým odchovancem Markem... Celý článek

Lukáš Cikánek: Bude to pro mě velká výzva

Ú s t í n/L. - Slovan odtajnil minulý týden čerstvou posilu, kterou se stal kladenský rodák a... Celý článek

Do Ústí přichází brankář Lukáš Cikánek

Ú s t í n/L. - Lukáš Cikánek podepsal hráčskou smlouvu s ústeckým Slovanem. „Potěšil mě zájem... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv