Ú s t í n/L. - Slovan čeká poslední předvánoční zápas a to konkrétně v Benátkach nad Jizerou. Našeho tabulkového souseda od nás dělí 5 bodů, ale v obou vzájemných zápasech jsme dokázali zvítězit. Jak utkání dopadne tentokrát? To se dozvíme v sobotu 21.12.2019. Utkání začíná v 17:00.

HC Benátky nad Jizerou

V posledním předvánočním utkání se Slovan utká na ledě tabulkového souseda, v Benátkách nad Jizerou. Tyto soupeři se spolu utkali v této sezóně dvakrát, a v obou případech se z vítězství mohl radovat ústecký celek. Slovan v minulém kole pohrál dobře rozehraný zápas s Třebíčí, kde ve třetí třetině vedl 2:0, ale nakonec utkání prohrál po samostatných nájezdech. To zas na druhé straně Benátky dokázaly otočit zápas v nedaleké Kadani, kde po druhé třetině prohrávaly 2:1, ale třemi góly ve třetí třetině dokázaly otočit na konečných 2:4.

Posledních 5 zápasů Benátek

30.11.2019 - Prostějov - Benátky n.J. 3:4 PP
2.12.2019 - Benátky n.J. - Třebíč 3:2 PP
4.12.2019 - Kadaň - Benátky n.J. 5:4
7.12.2019 - Benátky n.J. - Ústí nad Labem 1:3
19.12.2019 - Kadaň - Benátky n.J 2:4

Nejvíce kanadských bodů Benátek má na svém kontě Radek Duda, který si připsal 27 bodů, za 10 gólů a 17 asistencí.

Poslední vzájemné zápasy

Poslední zápas s Benátkami Slovan odehrál přesně před dvěma týdny, taktéž na jejich ledě a přivezl si domů vítězství 1:3, když všechny 3 góly vstřelil ve třetí třetině a dokázal výsledek otočit.

Branky a nahrávky : 34. Jiruš (Havlín, D. Špaček) – 47. Zajíc (Klikorka), 53. Maršoun, 59. Vildumetz (Vl. Brož, Smetana). Rozhodčí Čáp, Kopeček – Flegl, Horažďovský.Diváci : 206. Vyloučení 3:3.Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku 42:35.

HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík – Havlín, Bukač, Buchtela, Kunst, Niko, Hampl – R. Duda, Chrtek, Průžek – Jiruš, A. Dlouhý, D. Špaček – Wiencek, Šafařovský, Šeliga – Žemba.

HC Slovan Ústí nad Labem: Brízgala – Klikorka, Smetana, Vl. Brož, Zajíc, Veber, Zukal, Müller – Severa, Ma. Svoboda, Kružík – Tůma, Vildumetz, Grim – Kordule, Houška, Filip – Maršoun.