Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem vs. AZ Heimstaden Havířov 25. 9. 2021 od 16:00 hod. | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy
V posledním zápase první části nás vyzvou Benátky
07.12.2019 | Tomáš Suchánek
Autor fotografie: Sporty Ústí

V posledním zápase první části nás vyzvou Benátky

Ú s t í n/L. - Poslední kolo základní částí zavede ústecký Slovan k řece Jizeře. Tam náš tým čeká náš soused v tabulce, a to Benátky nad Jizerou. Ty dělí od Slovanu celkem 9 bodů, ale na domácím ledě jsme si se soupeřem od Jizery poradili. Jak dopadne utkání tentokrát? To se dozvíme v sobotu 7.12.2019, utkání startuje od 17:00.

HC Benátky nad Jizerou

V posledním utkání první části soutěže se setkáme s týmem HC Benátky nad Jizerou. Základní část Chance ligy totiž bude dohrána duelem 30. kola, v němž hokejisté HC Benátky změří síly se soupeřem z Ústí nad Labem. Zajímavostí je, že tyto celky se společně u Jizery setkají také za čtrnáct dní, a to v rámci 3. kola nadstavbové části, přesněji ve skupině o účast v předkole play off. Tam Benátky putují z třinácté příčky, zatímco Ústí je čtrnácté. Slovan v minulém kole překvapil výhrou v derby s Litoměřicemi, to Benátečtí bohužel neuspěli na ledě poslední Kadaně, kde padli 4:5 .

Lídrem statistik v Benátkách je zkušený Radek Duda, ten získal v devětadvaceti zápasech již 26 bodů (10+16). Hned za ním je Daniel Špaček, jenž posbíral 17 bodů (6+11). Aktuálně patří Benátkám tedy 13. pozice se 34 body, což je o devět bodů více, než má Slovan.

Sestava Benátek v posledním utkání

Žajdlík (41. Schwarz) – Kunst, Bukač, Havlín, Buchtela, Hampl, Niko, Aubrecht – Průžek, Šír, Wiencek – Šafařovský, Chrtek, R. Duda – D. Špaček, A. Dlouhý, Jiruš – Křepelka, Šeliga.

Poslední utkání Benátek

SK Trhači Kadaň – Benátky n.J 5:4 (1:1, 4:1, 0:2).

Branky a nahrávky: 5. Eliáš (Wojnar, Rindoš), 22. Michnáč, 34. Žolobov (Trefný, Kůs), 36. M. Zabloudil (Kůs, Trefný), 38. Žolobov (L. Chalupa, Zeman) – 12. Chrtek (Bukač), 23. Niko (Hampl, D. Špaček), 46. A. Dlouhý (Jiruš, D. Špaček), 51. A. Dlouhý (Hampl, D. Špaček).

Poslední vzájemný zápas

První vzájemné utkání v letošní sezoně jsme odehráli s Benátkami na domácím ledě a byli jsme úspěšní, když v prodloužení rozhodl Tomáš Pšenička.

HC Slovan Ústí nad Labem – HC Benátky n.J. 4:3 pp. (0:1, 3:0, 0:2 – 1:0).

Branky a nahrávky 21. Kružík (Vildumetz, Krliš), 31. Romančík (Tůma, Krejčí), 38. Maršoun (Vildumetz), 61. Pšenička (Kružík, Krejčí) - 11. Průžek (Musil, Vlach), 46. Knot (Wiencek, Chrtek), 52. Wiencek..

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Dorost: Znovu bez inkasované branky, Slovan přehrál Litoměřice

Ú s t í n/L. - Ústečtí dorostenci dokázali vyhrát druhý mistrovský zápas. Na domácí půdě dokázal... Celý článek

Dorost: Ústí vstřelilo Bílině 26 branek

Bílina - Hokejisté Ústí nad Labem dokázali v prvním ostrém zápase jednoznačně porazit Bílinu 26:0.... Celý článek

"Pojď hrát hokej" v Ústí nad Labem

Ú s t í n/L. - V úterý 21. 09. se na ústeckém zimním stadionu konala opět akce „Pojď hrát hokej“.... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv