Příchody: Aktuální soupiska Slovanu
Na ústecký led míří Vsetín
15.11.2019 | Jan Koudelka
Autor fotografie: Sporty Ústí

Na ústecký led míří Vsetín

Ú s t í n/L. – Slovan čeká po utkání s Porubou domácí utkání proti dalšímu východočeskému celku. Tentokrát dorazí ze vzdáleného Lapače Vsetín. V minulém zápase prohrálo Ústí na ledě Poruby 6:2. Utkání se Vsetínem se hraje v sobotu od 16 hodin na ústeckém zimním stadionu.

V sobotním utkání dorazí do Ústí soupeř ze Vsetína. Vsetínští se drží v první polovině tabulky. Se 40 body jim patří aktuální 5. místo. V minulém zápase si náš sobotní soupeř poradil s Kadaní na domácím ledě výsledkem 5:2.

VHK ROBE Vsetín

Tým ze Vsetína je mezi českými hokejovými fanoušky velmi proslavený. Šestinásobný mistr české ligy ovšem nezažil pouze krásné hokejové chvilky. Po pádu z profesionálního hokeje se Vsetín v roce 2017 probojoval do druhé nejvyšší soutěže. V první sezóně dokráčeli Valaši do čtvrtfinále, v druhé do semifinále a v letošním jubilejním ročníku, kde slaví Vsetín 80. výročí, by chtěli ještě výš. Pod zkušenými trenéry Jiřím Dopitou a Lubošem Jenáčkem si tým zatím udržuje stabilní výsledky. Nyní si dokonce drží bilanci pěti vyhraných zápasů v řadě.

Kanadskému bodování Valachů kraluje obránce Ondřej Slováček se sedmnácti body. Nejvíce branek si v probíhajícím ročníku připsali Radim Kucharczyk a Vlastimil Dostálek s devíti zásahy.

Mezi hráče ke sledování patří určitě útočníci Vlastimil Dostálek, David Tůma a Lukáš Volf, kteří jsou mezi ústeckými fanoušky známí svým působením ve žlutomodrých barvách.

Posledních pět utkání Vsetína

23.10.2019 – Vsetín - Havířov 3:1
26.10.2019 – Sokolov - Vsetín 2:6
30.10.2019 – Vsetín - Prostějov 3:2
2.11.2019 – Třebíč - Vsetín 2:3
13.11.2019 – Vsetín - Kadaň 5:2

Poslední vzájemný zápas

Poslední utkání se Vsetínem jsme odehráli 25. září v rámci 7. kola Chance ligy na ledě Vsetína. Na slavném Lapači se poprvé představil v našich barvách Adam Brízgala. Slovan ovšem po bojovném výkonu prohrál 3:1. O jediný gól se postaral Jiří Severa.

VHK ROBE Vsetín - HC Slovan Ústí nad Labem 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 8. Březina (Slováček), 15. Březina (Doktor), 57. Březina (Slováček, Rehuš) – 40. Severa (D. Krejčí, Roubík). Rozhodčí: Kopeček, Pilný – Konvička, Zedník. Diváci: 2 350. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 42:18.

 
 
Aktuálně na webu

Aktualizuj si playlist Slovanu na domácích zápasech

Ú s t í n/L. - Chodíte pravidelně na utkání Slovanu a chcete upravit playlist, který se hraje na... Celý článek

Kniha o historii Slovanu

Ú s t í n/L. - Počtěte si na letních prázdninách o historii Slovanu. Knihu si můžete stáhnout v... Celý článek

Soutěžte s námi o permici

Ú s t í n/L. - Soutěžte s námi na facebookových stránkách o permanentní vstupenku na nadcházející... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv