Příchody: Aktuální soupiska Slovanu
Doma je doma, utkání proti svým bývalým spoluhráčům hodnotil Vladimír Brož
11.10.2019 | Tomáš Suchánek
Autor fotografie: Sporty Ústí

Doma je doma, utkání proti svým bývalým spoluhráčům hodnotil Vladimír Brož

Ú s t í n/L. - Ústecký odchovanec, který obléká dres s číslem 22 nastoupil v utkání proti Třebíči poprvé v letošní sezoně proti svým bývalým spoluhráčům. Na Vysočině v dresu Hanácké Slavie Třebíč strávil Vladimír Brož celkem dvě sezony ve své kariéře. Nejprve sezonu 2011-2012 a také tu loňskou. Celkem zapsal v dresu Hvězd 104 utkání a zapsal si šest branek a jednadvacet asistencí.

Jak byste zhodnotil pro Vás dneska specifické utkání proti Třebíči?
Z naší strany to byl špatný výkon. Vůbec jsme se nedostali do zápasu, kotouče nám dneska odskakovaly od holí. My jsme vůbec nehráli to, co chceme, to museli vidět i diváci. Netlačili jsme se vůbec do brány, měli jsme málo střeleckých pokusů. Padla na nás deka a nikomu se vůbec nedařilo. Musíme se z toho rychle ponaučit.

Jak byste zhodnotil svůj dnešní osobní výkon proti svým bývalým spoluhráčům, byl jste nervózní před utkáním?
Já jsem se dneska na ledě necítil příliš dobře, bohužel si to nesedlo. Nervózní jsem nebyl, i když se jednalo o zápas proti klukům, s kterými jsem loni hrál v jednom týmu. Samozřejmě to pro mě byl trochu jiný zápas, ale snažil jsem se k tomu přistoupit tak, jako ke každému jinému zápasu.

Pět minut před koncem za stavu 2:1 jste měl na hokejce vyrovnání. Jak byste popsal tuto situaci?
Já jsem dojížděl k té situaci před brankou ze své pozice obránce, otevřelo se mi to tam, zavřel jsem oči a chtěl jsem to tam prostě procpat, ale dneska bych trefil snad i sirku, kdyby v té bráně stála.

Vypsal jste v kabině k dnešnímu utkání nějakou speciální sázku, odměnu?
Samozřejmě. Vypsal jsem klukům nějakou odměnu do kasy, kdyby to dneska bylo za tři body, ale bohužel z toho nic není.

Jak probíhala komunikace s bývalými spoluhráči z Třebíče před utkáním? Byly i tam vypsané nějaké odměny?
S kluky z Třebíče žádné speciální sázky neproběhly, ale já jsem v kontaktu s Medvědem (pozn. Lukáš Nedvídek) nebo Karlem Nedbalem celou sezonu. Zrovna třeba s Medvědem jsme si před utkáním volali ohledně zápasu, jak se kdo má, ale žádné sázky nepadly.

Jak vůbec vnímáte svůj návrat do Slovanu oproti například loňské sezoně, kterou jste strávil právě v Třebíči?
Doma je doma. Já jsem minulou sezonu zahájil zraněním, když jsem si poranil achilovku a neslo se to semnou po celou sezonu. Nebylo to špatný, ale nedostal jsem se už do té top formy. Vrátil jsem se zpátky a chci odvádět sto procent pro Slovan, tak jako jsem se snažil odvádět i v Třebíči.

O Vás je známo, že rád útočíte, jste ofenzivní typ obránce, ale letos jste se zatím do listiny střelců nezapsal. Vnímáte to, že už byste chtěl, aby to přišlo?
Trenéři z toho moc velkou radost nemají, že útočím jako obránce, tak se snažím hrát více zodpovědně do defenzivy. Teď se nám nedaří, tak my musíme nejprve dobře odzadu a pak až myslet na ofenzivu. Samozřejmě bych rád už branku vstřelil, ale nepadá to tam nikomu. My se na každou branku strašlivě nadřeme.

Hned v sobotu Vás čeká derby s poslední Kadaní, kde se určitě budete chtít výsledkově chytit?
Tak za mě je většina týmů v soutěži vyrovnaných. V Kadani je malé kluziště, a i když je poslední, podle mě Kadaň nemá tak špatné mužstvo. Hraje se u nich nepříjemně, ale samozřejmě tam musíme bodovat. Každopádně to rozhodně nebude jednoduché.

Co se týče Vás osobně, máte v hlavě, pokud by se Vám dařilo, že by byla letos šance si zahrát extraligu za Kladno, se kterým Slovan úzce spolupracuje?
Teď aktuálně tu myšlenku vůbec nemám. Mám v hlavě hlavně to, aby se nám začalo dařit tady ve Slovanu, abychom byli v pohodě. Mám úkoly ve Slovanu a ty chci plnit na sto procent. Samozřejmě, kdyby se v budoucnu naskytla možnost si zahrát extraligu za Kladno, tak bych byl rád. Je to určitý typ motivace.

 
 
Aktuálně na webu

Petr Eret bude hájit žlutomodré barvy

Ú s t í n/L. - Vedení klubu podepsalo smlouvu s Petrem Eretem, který v minulé sezoně nastupoval za... Celý článek

Další posilou Slovanu se stal Anatolij Protasenja

Ú s t í n/L. - Vedení klubu se dohodlo na spolupráci s útočníkem Anatolijem Protasenjou, který ve... Celý článek

Aleš Furch je dalším podepsaným hráčem

Ú s t í n/L. - Další posila! Smlouvu uzavřel klub s teprve dvaadvacetiletým útočníkem Alešem... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv