CHA Liga: HC Dukla Jihlava - HC Slovan Ústí nad Labem 23.10.2019 od 17:30 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - SKLH Ždár nad Sázavou 7:3
Na ústecký led dorazí nováček soutěže
03.10.2019 | Jan Koudelka
Autor fotografie: Sporty Ústí

Na ústecký led dorazí nováček soutěže

Ú s t í n/L. - V sobotu čeká Slovan souboj s nováčkem Chance ligy. Dopadne lépe, než vzájemné utkání z letní přípravy? Utkání desátého kola s HC Baník Sokolov začíná na zimním stadionu v 16 hodin.

Sobotní odpoledne bude ve znamení utkání dvou týmů se stejným počtem bodů. Sokolovský Baník nás po minulém kole v tabulce o skóre předstihl. Ve středu se utkal s poslední Kadaní, na domácím ledě si s chutí zastřílel a zvítězil 8:3.

HC Baník Sokolov

Po loňském postupu z druhé ligy zažil Sokolov velikou euforii. Ve městě se odehrávaly bujaré oslavy a sokolovský tým se dostal do povědomí většiny hokejových fanoušků. Vedení Sokolova vsadilo i letos na týmovost. Baník vstupil do sezóny s téměř totožným kádrem, s jakým loni válcoval soupeře v nižší soutěži. Soupiska se dočkala pouze drobných změn. Největší letní posilou je Jaromír Kverka, který si letos připsal již osm kanadských bodů. Dalším hráčem ke sledování je určitě Petr Přindiš, který v sezoně 2016/17 válčil v ústeckých barvách a získal si zde řadu fanoušků.

Obrovským tahounem Baníku jsou určitě fanoušci. Příznivci Sokolova podporují svůj tým vždy po celý zápas, i když se hráčům zrovna nedaří. Na ústecký tým tedy čeká utkání proti bojovnému soupeři s obrovským elánem, který v letní přípravě vyhrál devět z deseti zápasů.

Posledních pět utkání Sokolova

21.9.2019 – Havířov - Sokolov 4:2
23.9.2019 – Litoměřice - Sokolov 5:3
25.9.2019 – Sokolov - Prostějov 3:9
28.9.2019 – Třebíč - Sokolov 4:2
2.10.2019 – Sokolov - Kadaň 8:3

Poslední vzájemný zápas

Se Sokolovem jsme odehráli utkání 8. srpna v rámci přípravy na letošní sezónu. Slovan nedokázal, i přes dobrý začátek, vstřelit soupeři branku a Baníku podlehl 0:4.

HC Slovan Ústí nad Labem - HC Baník Sokolov 0:4 (0:2, 0:2, 0:0)

Branky a nahrávky: 8. Osmík (Přindiš), 20. Bečvář, 21. Kovařík (Rohan), 35. Vrána (Stříbrný) Rozhodčí: Novák, Místecký – Biedermann, Janíček Vyloučení: 3:8 Využití: 0:1 V oslabení: 0:0

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

V první třetině jsme urazili hokejového boha, říká Ondřej Smetana

Ú s t í n/L. - Po porážce s pražskou Slavií zhodnotil utkání ústecký obránce Ondřej Smetana, který... Celý článek

Slavia vydřela na ledě Slovanu těsné vítězství

Ú s t í n/L. - Druhou čtvrtinu zahájil Slovan těsnou prohrou s pražskou Slavií. O duelu rozhodla... Celý článek

Po těsné porážce s Pískem si Junioři došli opět pro vítězství

Ú s t í n/L. - Junioři vstoupili do nedělního utkání se Žďárem nad Sázavou na jedničku. Z první... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv