CHA Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - SK Horácká Slavia Třebíč 27. 1. 2020 od 18:00 hod. | ELJ: HK Kralupy nad Vltavou - HC Slovan Ústí nad Labem 4:2
Čekání je u konce, Slovan vyráží k prvnímu přípravnému utkání
29.07.2019 | Tomáš Suchánek
Autor fotografie: Sporty Ústí

Čekání je u konce, Slovan vyráží k prvnímu přípravnému utkání

Ú s t í n/L. - Venku sice vládnou vysoké letní teploty, nicméně ústečtí hokejisté se již poctivě potí při přípravě na novou sezonu Chance ligy na ledě. Svěřenci trenéra Vladimíra Evana a Tomáše Mareše cestují ke svému prvnímu přípravnému utkání do nedaleké Kadaně, kde jej čekají místní Trhači. Utkání startuje 30.7.2019 od 18:00 a naše redakce pro vás připraví přímo z Kadaně podrobný online přenos.

SK Trhači Kadaň

Trhači skončili v minulé sezoně s 28 body a pouhými devíti výhrami na úplném dnu Chance ligy. Před sezonou 2019/2020 tak nastala celkem logická otázka, zda se Trhači vůbec v novém ročníku objeví. Jak zaznělo z úst sportovního manažera Petra Klímy, zájemci o koupi prvoligové licence se před novou sezonu objevili, nicméně i pro příští rok se nakonec Kadaň na prvoligové mapě objeví.

Dle slov vítěze Stanley Cupu Petra Klímy navíc nebudou chtít být trhači příští sezonu jen do počtu: „Určitě nechceme mít stejnou sezónu, jako byla ta předchozí. Jsme přesvědčeni, že sezóna, která je před námi, bude lepší, než kterou jsme zaznamenali v minulé sezóně“. Tyto slova jsou podpořena podpisem nové spolupráce s extraligovou Spartou Praha. Kadaň by měla fungovat v příští sezoně jako farma českého velkoklubu.

Celkově by se mělo objevit v dresu Kadaně z pražského klubu šest až deset hráčů. Prozatím potvrdila Kadaň pět jmen z Holešovic: brankář Adam Wolf, obránci Daniel Poizl, Jan Klodner, František Gajdoš a útočník Patrik Prymula. Tito mladí hráči doplnili již jistá jména na soupisce. Těmi jsou Jakub Trefný, jenž by měl být zároveň kapitánem týmu, nejproduktivnější hráč Kadaně za uplynulý ročník Jaroslav Kůs, synovec sportovního manažera Lukáš Klíma a zkušený František Wágner. Velkou posilou ze Sparty by měl být i nový hlavní trenér, kterým se stal Tomáš Hamar, jenž by měl být zároveň garantem vzájemné spolupráce. Jelikož se kádr Trhačů dává dohromady za pochodu, neabsolvoval letos vůbec společnou letní přípravu a tým se tak potkal až na ledě.

Dosavadní kádr SK Trhači Kadaň

Brankáři: Adam Wolf. Obránci: Michael Foltýn, František Gajdoš, Jan Klodner, Daniel Novák, Daniel Poizl, Jakub Trefný. Útočníci: Lukáš Klíma, Jaroslav Kůs, Jan Müller, Patrik Prymula, Ondřej Šulek, František Wágner.

Přípravné zápasy Trhačů

7. 8. 2019 18:00 – Trhači vs. Sakhalin (RUS)
9. 8. 2019 18:00 – Trhači vs. Sakhalin (RUS)
13. 8. 2019 18:00 – Trhači vs. Klatovy
20. 8. 2019 17:30 – Piráti vs. Trhači
27. 8. 2019 18:00 – Trhači vs. Sokolov
30. 8. 2019 19:00 – Trhači vs. Crimmitschau (GER)
3. 9. 2019 18:00 – Klatovy vs. Trhači
5. 9. 2019 18:00 – Trhači vs. Piráti

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Juniorka na lídra nestačila, prohrála po páté v řadě

Kralupy n/V. - V rámci 35. kola REDSTONE Extraligy juniorů zajížděl ústecký tým na led lídra... Celý článek

Informace o kádru Slovanu

Ú s t í n/L. - Přínášíme aktuální informace o hráčském kádru a marodce. Celý článek

3. třída: Ústí porazilo i Kadaň

Ú s t í n/L. - Žáci ústecké třetí třídy dokázali v dalším zápase porazit také soupeře z Kadaně.... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv