Ú s t í n/L. - Prodej permanentních vstupenek začne ve čtvrtek 8. srpna 2019. Rezervace míst pro permanentkáře ze sezóny 2018/2019 potrvá do pátku 30. srpna 2019, po tomto termínu klub uvolní tato místa do běžného prodeje.
Fandíte Slovanu pravidelně? Pořiďte si permanentní vstupenku, která Vám přináší řadu výhod a užijte si tak hokejovou atmosféru, společnou radost žlutomodrých barev z pohodlí svého sedadla a hlavně bez fronty na vstupenku před každým domácím zápasem.

• Jeden tým se Slunetou!

Při předložení permanentky Slovanu na pokladnách získáte slevu 50% ze základního vstupného na domácí utkání Sluneta Ústí nad Labem v Kooperativa NBL!

Možnosti nákupu permanentní vstupenky

Permanentní vstupenku můžete zakoupit na pokladnách vždy hodinu před domácím přátelským utkáním na pokladně č.3 až do konce první třetiny.