Příchody: Aktuální soupiska Slovanu
Předposlední domácí utkání. V pondělí přijedou Trhači
17.02.2019 | Tomáš Suchánek
Autor fotografie: Sporty Ústí

Předposlední domácí utkání. V pondělí přijedou Trhači

Ú s t í n/L. - V pondělí 18.2.2019 čeká příznivce Slovanu předposlední domácí utkání v letošním ročníku Chance ligy. Soupeřem budou Trhači z nedaleké Kadaně, tedy poslední tým soutěže. Přijďte Slovan podpořit a pomoci mu získat tři body. Utkání začíná tradičně v 18:00.

Tváří v tvář: Slovan vs. SK Trhači Kadaň

SK Trhači Kadaň

Svěřenci trenéra Petra Klímy a Rolanda Wágnera jsou na samém dnu tabulky Chance ligy. Trhači nasbírali pouhých devět vítězství. Naposledy vyhrála Kadaň v loňském roce, kdy přehrála doma Benátky. Zajímavostí poslední výhry Trhačů je fakt, že se na všech čtyřech brankách podíleli aktuální členové sestavy Slovanu, konkrétně Matyáš Svoboda, Martin Šťovíček a Roman Chlouba. Od vítězství nad Benátkami však už uběhlo dvaadvacet utkání, a v nich nezískali Trhači ani bod! Největší debakly obdrželi od Jihlavy a Prostějova, shodně 11:1! Celkem logicky, vzhledem ke svému postavení v tabulce má Kadaň absolutně nejhorší skóre. Až v předešlém utkání dosáhli Trhači na metu sta vstřelených branek, nicméně ještě alarmující je počet inkasovaných branek, jenž se vyšplhal už na číslo 270 v dvaapadesáti zápasech! Lídrem produktivity Kadaně je člen první formace Jaroslav Kůs, ten si připsal zatím 39 kanadských bodů (6+33). V brankovišti Kadaně se letos vystřídalo již sedm brankařů. Poslední tři utkání odchytal Štěpán Lukeš, jenž zapsal celkově v brance Trhačů devět utkání s průměrem zásahů 88,29%.

Sestava SK Trhači Kadaň minulého kola:

Lukeš – Novák, Šefl, Eliáš, Hajič, Uřídil, Popela – J. Svoboda, Kůs, Wágner – M. Zabloudil, Rindoš, Maršoun – Vašíček, Tupý, Homer – Z. Zabloudil.

Poslední odehrané utkání:

AZ RESIDOMO Havířov - SK Trhači Kadaň 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)

Branky a nahrávky: 14. Gřeš (Rašner, Haas), 21. Rašner (Procházka, Seman), 34. Rehuš (Seman), 47. Veselý (Kurovský) – 35. M. Zabloudil (Maršoun, Novák), 39. Wágner (J. Svoboda, Šefl).

HC Slovan Ústí nad Labem

Sestava z minulého kola: Stezka – M. Zdvořáček, D. Málek, Hes, Zukal, Mert, Blaha – Chrpa, Roubík, Šťovíček – Tůma, Schwamberger, Krliš – Planý, Čermák, T. Jandus.

Poslední odehrané utkání:

LHK Jestřábi Prostějov - HC Slovan Ústí nad Labem 7:0 (1:0, 4:0, 2:0).

Branky a nahrávky: 15. V. Meidl (Račuk, Žálčík), 21. Vof (Nouza, Divíšek), 31. Divíšek (Nouza), 32. Venkrbec (Prokeš, V. Meidl), 36. Račuk (Žálčík), 42. Žálčík (Račuk, Starý), 56. Husa (Dvořáček, L. Luňák).

Vzájemný zápas

Slovan odehrál v historii s Kadaní již celkem 67 utkání. Celkem 49 vítězství si připsal Slovan, Kadaň slavila v 18 případech. Celkové skóre ze vzájemných utkání činí 257:140 ve prospěch Slovanu. V letošní sezoně má Slovan s Kadaní kladnou bilanci, jelikož vyhrál dva poslední vzájemné zápasy a padl pouze v první měření sil v tomto ročníku.

12. kolo: SK Trhači Kadaň - HC Slovan Ústí nad Labem 2:1 (0:1, 0:0, 2:0).

Branky a nahrávky: 44. Wágner (Kůs, Klíma), 51. Jánský (Grebeňuk) – 19. T. Jandus.

27. kolo: HC Slovan Ústí nad Labem - SK Trhači Kadaň 5:1 (2:1, 1:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 6. Tůma (Krliš, Davídek), 17. L. Volf (Severa, Melka), 39. Melka (Zukal), 53. Tůma (Krliš), 55. Mert (Tůma, Severa) – 7. Kůs (Popela, Grebeňuk).

42. kolo: SK Trhači Kadaň - HC Slovan Ústí nad Labem 3:6 (0:0, 0:4, 3:2).

Branky a nahrávky: 45. Maršoun, 51. Eliáš (Tupý, J. Svoboda), 56. Hajič (Wágner, Eliáš) – 22. Jeřábek (Merta, Volf), 26. Chrpa (Volf, Jeřábek), 32. Volf (Chrpa), 35. Volf (Jeřábek), 49. Krliš (Gottfried, Zukal), 60. Merta (Volf).
 
 
Aktuálně na webu

Možný systém Chance ligy? Podobné rozdělení jako loni a nově play down

Z úterního jednání prvoligových klubů vzešel návrh, jak by mohl vypadat hrací model Chance ligy v... Celý článek

Obranné řady Slovanu posílí Jiří Drtina

Ú s t í n/L. - Vedení klubu uzavřelo smlouvu se zkušeným obráncem Jiřím Drtinou, který v minulé... Celý článek

Petr Eret bude hájit žlutomodré barvy

Ú s t í n/L. - Vedení klubu podepsalo smlouvu s Petrem Eretem, který v minulé sezoně nastupoval za... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv