CHA Liga: HC Dukla Jihlava - HC Slovan Ústí nad Labem 23.10.2019 od 17:30 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - SKLH Ždár nad Sázavou 7:3
V pondělí do Ústí zavítají Benátky
27.01.2019 | Ladislava Králová
Autor fotografie: Sporty Ústí

V pondělí do Ústí zavítají Benátky

Ú s t í n/L. - Po nepovedeném utkání se Vsetínem má Slovan možnost napravit si reputaci před domácími fanoušky. V pondělí 28. ledna od 18:00 h se na ústeckém Zimním Stadionu utká s Benátkami, které se momentálně drží o jednu příčku výše než Ústí. Ze tří dosavadních vzájemných zápasů Slovan pokořil Benátky celkem dvakrát. Podaří se žlutomodrým získat tři body i zítra?

Tváří v tvář: Benátky vs Ústí

HC Benátky nad Jizerou

V posledních zápasech byl výkon Benátek jako na houpačce. Naposledy nedokázaly zvládnout Havířov a prohrály 2:3. Také v přechozím utkání je udolalo Kladno 1:5. Nad Prostějovem a Trhači ale měly navrch a z obou zápasů získaly tři body. Momentálně se drží na 13. místě tabulky Chance ligy. Od 12. místa, na kterém je Poruba, je ale dělí 11 bodů.

Nejúspěšnějším střelcem Benátek je Jiří Průžek, který má také nejlepší skóre v kanadském bodování (13+13). 15 asistencí si dosud připsal obránce Petr Kolmann, což z něj dělá nejlepšího nahrávače Benátek. Mezi výrazné hráče patří také Daniel Špaček a Marek Zachar. Celek vedou trenéři Jiří Kudrna a Antonín Nečas.

Vzájemné zápasy

První vzájemné utkání sezóny se odehrálo na ledě Benátek. I přesto, že byly v domácím prostředí, je Slovan pokořil 2:7. Také po dlouhé řadě neúspěchů, kterými Ústí procházelo, v dalším zápase proti Benátkám dokázalo zvítězit 5:2. V prosinci proběhl zatím poslední vzájemný souboj, ve kterém se žlutomodrým nedařilo a prohráli 6:1.

Poslední zápasy

HC Slovan Ústí nad Labem - VHK Vsetín 10:1
(2:0, 3:1, 5:0)
Branky a nahrávky: 7. Rob (Pechanec, Jonák), 8. Šilhavý (Slováček, Vítek), 23. Kopta (Jeřábek, Pitule), 36. Pechanec (Jonák), 38. Karafiát (Slováček), 45. Kopta (Rudl, Březina), 51. Karafiát (Mikuš), 52. Březina (Kopta, Frolo), 58. Pitule (Kopta), 60. Kucharczyk – 28. Šťovíček (Chlouba, T. Jandus).
Sestava Ústí: Stezka – M. Zdvořáček, Mert, Weinhold, Blaha, Zukal, Hes – Grim, Schwamberger, Krliš – Chlouba, Šťovíček, T. Jandus – Tůma, Davídek, Chrpa – Planý.

HC Benátky nad Jizerou - AZ Residomo Havířov 2:3
(0:1, 1:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 27. D. Špaček (Bittner, Šír), 43. Klapka (Burda) – 17. Pořízek (Gřeš, Bambula), 36. Haas (Maruna, R. Veselý), 38. Pořízek (Greš).
Sestava Benátek: Schwarz (Žajdlík) – Kolmann, Kunst, Žůrek, Maier, Aubrecht, Hampl – Wiencek, Chrtek, Průžek – Bittner, Šír, D. Špaček – Rychlovský, Najman, Teplý – Burda, Klapka.
 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Překvapí také Slovan jihlavskou Duklu?

Ú s t í n/L. - Sled utkání Chance ligy je opravdu neúprosný a po jednom dni odpočinku, po utkání s... Celý článek

V první třetině jsme urazili hokejového boha, říká Ondřej Smetana

Ú s t í n/L. - Po porážce s pražskou Slavií zhodnotil utkání ústecký obránce Ondřej Smetana, který... Celý článek

Slavia vydřela na ledě Slovanu těsné vítězství

Ú s t í n/L. - Druhou čtvrtinu zahájil Slovan těsnou prohrou s pražskou Slavií. O duelu rozhodla... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv