Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - AZ RESIDOMO Havířov 23.02.2019 16:00 | HSM 2019: Článek zde
Do Ústí míří Třebíč
04.12.2018 | Jan Prošek
Autor fotografie: Sporty Ústí

Do Ústí míří Třebíč

Ú s t í n/L. - V rámci 31. kola Chance ligy čeká na ústecký Slovan další zápas. Tentokrát v domácím prostřední nastoupí proti Třebíči. Posledních pět vzájemných zápasů znamenalo pro Slovan bodový zisk. Získá důležité body do tabulky i nyní? Úvodní buly bude vhozeno 5. prosince v 18 hodin.

Tváří v tvář: Slovan vs Třebíč

SK Horácká Slavia Třebíč

Hokejisté Třebíče neprožívají zrovna povedené období. Poslední čtyři zápasy prohráli. Nestačili na Prostějov 3:4 (Vodný, Vágner, Süs), 3:4 na Kadaň (Havlát, Raško, Kusko), na Kladno 1:2 (Nedvídek) a na Havířov 1:2 (Kusko). V posledním dvou zápasech se Třebíč dokázala prosadit jen jednou. Třebíči jdou velmi dobře přesilové hry. Horácká Slavia vstřelila letos 26 gólů v početní výhodě, čímž patří v rámci ligy na dělenou čtvrtou pozici (s Jihlavou). Procentuální využití je 21.14 %, což je nejvyšší číslo v lize. Slovan v oslabení letos inkasoval 28 branek, tedy druhý nejvyšší počet v lize. Ústečtí hokejisté si budou muset dát velký pozor na fauly, neboť je Třebíč dokáže velmi dobře potrestat. Třebíč má díky spolupráci s Kometou Brno dostatek hráč. V letošní sezóně vykonává v klubu funkci sportovního manažera Radek Novák. Ten vedle hráčů z Komety dostal do Třebíče další šikovné hráče – Adama Rašku, Vlastimila Bilčíka, Lukáše Nedvídka či Šimona Szathmaryho.

Vzájemné zápasy

V novodobé historii odehrálo Ústí a Třebíčí 58 utkání a bilance je výrazně lepší pro Ústí. 33 výher, 8 výher v prodloužení či v nájezdech, 9 proher v prodloužení či v nájezdech a 8 proher v základní hrací době. V posledních pěti vzájemných zápasech Slovan bodoval. Poslední výhru za tři body proti tomuto soupeři slavil 20. ledna 2018, kdy vyhrál na domácím ledě 3:1 (Kružík, Gengel, Najman).

Poslední zápasy

Ústí – Havířov 1:4
(0:1, 1:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 36. Davídek (Jícha) – 1. O. Procházka, 37. Maruna (O. Procházka), 38. Maruna (Bambula), 56. F. Seman (Kotala, Chroboček).
Sestava Ústí: Š. Lukeš – M. Jandus, Zukal, Weinhold, Jeřábek, M. Zdvořáček (C), Mert, Látal (A) – Severa, L. Volf, Chrpa – Jánský (A), Pšenička, Jícha – Tůma, Davídek, T. Jandus – Planý, Kropáček, Krliš.

Havířov – Třebíč 4:1
(0:1, 0:0, 4:0)
Branky a nahrávky: 42. Kotala (Gřeš, Pořízek), 46. R. Veselý (L. Bednář, Bořuta), 50. Gřeš (Kotala), 55. Rehuš (R. Veselý, Chroboček) – 14. Kusko (TS). Sestava Třebíče: Dostál – D. Mikyska, Szathmáry, L. Vágner, Nedbal, V. Čejka, Vl. Brož, Furch – Kusko, Nedvídek, Havlát – Malec, Tadeáš Král, Paták – Süss, Raška, M. Novák – Mlynář, Škvrně, Ferda.
 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Přijďte podpořit Slovan v posledním utkání sezony

Ú s t í n/L. - Sobota 23.2.2019 bude pro Slovan ve znamení posledního utkání v letošnímu ročníku... Celý článek

Slovan těsně nestačil na Jágrovo Kladno

V rámci 58. kola Chance ligy vyjel ústecký celek na led kladenských Rytířů. Za Kladno nastoupil... Celý článek

Dorost nestačil na Litvínov "B"

Ú s t í n/L. - Ústečtí dorostenci v zápase proti Litvínovu "B" nevstřelili ani branku, prohráli... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv