OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek | Přihlášení
Zabere Slovan v souboji s nováčkem soutěže?
26.10.2018 | Tomáš Suchánek
Autor fotografie: Sporty Ústí

Zabere Slovan v souboji s nováčkem soutěže?

Ú s t í n/L. - V rámci 19. kola zavítá na led Slovanu nováček soutěže z ostravské Poruby. Utkání bude ve znamení oslav 100 let české státnosti. Střetnutí bude zahájeno českou státní hymnou a Slovan nastoupí ve speciálních dresech, jejichž hlavní motivem bude česká vlajka. Utkání startuje v sobotu od 16:00 a úvodní vhazování provede bývalý kanonýr Slovanu David Pazourek.

Tváří v tvář: Slovan – HC RT TORAX Poruba 2011

HC RT TORAX Poruba 2011

Nováček Chance ligy z ostravské části Poruba zahájil sezonu velmi sympaticky. Hořkost porážky poznal až v pátém kole, kdy padl v prodloužení na ledě Horácké Slavie Třebíč. Aktuální forma Poruby však už tak oslňující není. Z posledních sedmi utkání si svěřenci trenérů Flašara a Sršně připsali celkem pět porážek. Ta poslední přišla v derby, kdy z Ostravy odjel s plným počtem bodů Havířov. Co se týče umístění, patří nováčkovi soutěže po osmnácti ti kolech 11. pozice s pět a dvaceti získanými body.

Nejvíce prostoru na ledové ploše dostává v dresu Poruby Ctirad Ovčačík, který má v průměru na zápas čas na ledě 22 minut a 23 vteřin. V brankovišti Ostravanů jednoznačně vládne Daniel Dolejš, který ve třinácti dosavadních zápasech drží průměr zásahů na slušných 91,63%.

Sestava Poruby z minulého kola:

Dolejš – Dundáček, Ovčačík (A), Urbanec, Matějíček, Adam, Čypas – Vymazal, Illéš, Rubner – J. Káňa (A), Zdeněk (C), Ollender – Jankovský, T. Jáchym, Kanko – Fojtík, Baláž, Toman – Häring..

Poslední odehrané utkání:

HC RT TORAX Poruba 2011- AZ RESIDOMO Havířov 2:4 (2:1, 0:0, 0:3)

Branky a nahrávky: 3. Baláž (Urbanec, Matějíček), 19. Illéš (Vymazal, Urbanec) – 6. Jergl (Dudek, Pořízek), 48. Maruna (Bořuta, F. Seman), 58. Kotala (Rehuš, F. Seman), 60. Matai.

HC Slovan Ústí nad Labem

Slovanu patří v tabulce stále poslední 15. místo. Severočeši čekají na plný bodový zisk již deset utkání, kdy naposledy vyhráli v Benátkách nad Jizerou. Nová trenérská dvojice Tomáš Mareš a Martin Štěpánek však už přivezla se svým týmem alespoň bod, a to za prohru v prodloužení na ledě Třebíče. Brankoviště Slovanu aktuálně patří posile z Chomutova Aleši Stezkovi , který si připsal ve dvou zápasech 70 úspěšných zásahů s úspěšností zásahů 89,74%.

Sestava z minulého kola:

Stezka (J. Dlouhý) – Weinhold, Hes, Látal, Březák, M. Zdvořáček, Zukal – L. Volf, Vrdlovec (C), D. Merta – Severa, Roubík (A), Melka (A) – Chrpa, P. Kousal, Davídek – Tůma, Kropáček, T. Jandus.

Poslední odehrané utkání:

HC Slovan Ústí nad Labem – HC Stadion Litoměřice 2:4 (0:1, 0:2, 2:1).

Branky a nahrávky: 46. Melka (Weinhold), 54. Roubík (Zukal) – 18. Buchtela, 25. Rousek (Jebavý, M. Havelka), 38. Flynn (Marcel, Strejček), 42. J. Kloz (Rousek, Korkiakoski)

Vzájemný zápas

Na vzájemné střetnutí z této sezony nemá Slovan vůbec dobré vzpomínky. V Ostravě v rámci 4. kola padl vysoko 7:3 .

HC RT TORAX Poruba 2011 - HC Slovan Ústí nad Labem 7:3 (1:2, 4:0, 2:1).

Branky a nahrávky: 7. Hudeček (J. Káňa, Illéš), 29. Toman (Baláž, Ollender), 30. T. Jáchym (Matějíček, D. Krenželok), 38. Kanko (D. Krenželok), 39. Hudeček (Illéš, Dundáček), 54. Ovčačík (T. Jáchym, Zdeněk), 56. Urbanec (Hudeček) – 4. M. Vágner (J. Havel, J. Dlouhý), 9. Krliš (Tůma, Davídek), 43. T. Jandus (Chrpa, L. Volf).
 
 
Aktuálně na webu

Podpořte malou Adrianku

Ú s t í n/L. - V pátek 4.června proběhlo poslední loučení s ústeckým odchovancem Markem... Celý článek

Lukáš Cikánek: Bude to pro mě velká výzva

Ú s t í n/L. - Slovan odtajnil minulý týden čerstvou posilu, kterou se stal kladenský rodák a... Celý článek

Do Ústí přichází brankář Lukáš Cikánek

Ú s t í n/L. - Lukáš Cikánek podepsal hráčskou smlouvu s ústeckým Slovanem. „Potěšil mě zájem... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv