OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek | Přihlášení
Slovan vstupuje do druhé čtvrtiny na ledě Bílých Hvězd
19.10.2018 | Tomáš Suchánek
Autor fotografie: Sporty Ústí

Slovan vstupuje do druhé čtvrtiny na ledě Bílých Hvězd

Ú s t í n/L. - Hokejisté Slovanu vstupují do druhé čtvrtiny soutěže na ledě Třebíče. Trenérský tým doplnil v týdnu Martin Štěpánek a čeká jej tak v tomto utkání premiéra na lavičce A mužstva Slovanu. Utkání startuje na ledě Třebíče od 17:30.

Tváří v tvář: SK Horácká Slavia Třebíč vs HC Slovan Ústí

SK Horácká Slavia Třebíč

Bílé Hvězdy letos slaví 90 ti leté výročí založení klubu a prozatím jim patří v tabulce Chance ligy jedenáctá pozice se sedmnácti získanými body. Svěřenci trenéra Sobotky drželi až do patnáctého kola domácí neporazitelnost, kterou jim však právě v předešlém kole utnul Havířov, který si odvezl z ledu Horácké Slavie vítězství 2:1.

Nejvíce prostoru v dresu Třebíče na ledové ploše dostává zatím obránce Vlastimil Bičík, který má v průměru na zápas čas na ledě 21 minut a 10 vteřin. Z ofensivních hráčů dostává nejvíce prostoru Adam Raška, který strávil na ledě v průměru na zápas 19 minut a 27 vteřin. V brankovišti Bílých Hvězd se od začátku ročníku vystřídali již čtyři brankáři. Nejlepší průměr zásahů má za dosavadních pět zápasů Karel Vejmelka, který si drží velmi vysoké číslo úspěšnosti zásahů 94,66%.

Sestava Třebíče z minulého kola:

Vejmelka – Bilčík, R. Čermák, Vl. Brož, Furch, V. Čejka, Nedbal – Vodný, Raška, Süss – Kusko, Nedvídek, P. Kratochvíl – Mlynář, Tadeáš Král, Paták – Havlát, Škvrně, M. Novák.

Poslední odehrané utkání:

SK Horácká Slavia Třebíč - AZ RESIDOMO Havířov 1:2 (2:1, 0:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 1. Vodný (Bilčík) – 13. Gřeš (Kotala), 18. Chroboček (L. Bednář, Pořízek).

HC Slovan Ústí nad Labem

Slovanu patří v tabulce aktuálně poslední 15. místo. Severočeši prohráli posledních osm utkání v řadě a čekají na plný bodový zisk od zápasu v Benátkách, které se datuje na 22.9.2018

V předešlém kole vedl poprvé tým staronový kouč Slovanu Tomáš Mareš, ale z ledu Havířova, i přes slušný výkon odjížděl bez bodu. Před utkáním v Třebíči získal k sobě Tomáš Mareš asistenta v podobě mistra světa z Petrohradu Martina Štěpánka. Tento nově složený trenérský tým čeká tedy v Třebíči premiéra.

Sestava z minulého kola:

Groh – M. Vágner (C), M. Zdvořáček, Březák, M. Jandus, Hes, Weinhold, Mert – D. Merta, Vrdlovec (A), Chrpa – Melka (A), L. Volf, Severa – Davídek, T. Jandus, Jícha – Tůma, Planý..

Poslední odehrané utkání:

AZ RESIDOMO Havířov - HC Slovan Ústí nad Labem 6:3 (0:2, 3:0, 3:1).

Branky a nahrávky: 21. Veselý (Rehuš), 32. Seman (Veselý, Rehuš), 35. Gřeš (Veselý, Pořízek), 45. Veselý (Rehuš, Bořuta), 46. Bořuta, 60. Veselý (Rehuš, Gřeš) - 16. Merta (Vrdlovec), 16. Severa (Volf), 41. Volf (Severa)

Vzájemné zápasy

V ročníku 2017/2018 se oba týmy střetli v základní části celkem čtyřikrát a Slovan byl úspěšný ve třech případech, když vždy vyhrál za tři body (6:3, 3:2, 3:1). Jen v jednom utkání v loňské sezoně Slovan padl, a to na ledě Třebíče po samostatných nájezdech. V letošním ročníku na sebe oba týmy narazily hned v prvním kole a Severočeši prohráli na samostatné nájezdy v poměru 3:4.

 
 
Aktuálně na webu

Podpořte malou Adrianku

Ú s t í n/L. - V pátek 4.června proběhlo poslední loučení s ústeckým odchovancem Markem... Celý článek

Lukáš Cikánek: Bude to pro mě velká výzva

Ú s t í n/L. - Slovan odtajnil minulý týden čerstvou posilu, kterou se stal kladenský rodák a... Celý článek

Do Ústí přichází brankář Lukáš Cikánek

Ú s t í n/L. - Lukáš Cikánek podepsal hráčskou smlouvu s ústeckým Slovanem. „Potěšil mě zájem... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv