Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - AZ RESIDOMO Havířov 23.02.2019 16:00 | HSM 2019: Článek zde
Dva zápasy ve dvou dnech. Slovan čeká Vsetín a Frýdek
16.09.2018 | Jan Prošek
Autor fotografie: Sporty Ústí

Dva zápasy ve dvou dnech. Slovan čeká Vsetín a Frýdek

Ú s t í n/L. - Pondělní a úterní odpoledne se v Ústí nad Labem ponese ve znamení hokeje. Nejprve Slovan vyzve Vsetín od 18 hodin, a pak následující den v dohrávce Frýdek-Místek. Tento duel začne v 17 hodin. Ústečtí hokejisté čekají na první výhru v letošní sezóně.

Tváří v tvář: Slovan vs Vsetín

VHK Robe Vsetín

Vsetín z úvodních čtyř zápasů získat pět bodů. Na úvod celé soutěže hrál v Prostějově. Vsetín dvakrát v zápase vedl (2:0 a 5:4), ale vedení neudržel. V předposlední minutě dokázali Jestřábi vyrovnat, a pak v prodlužení vyhráli. Druhé kolo znamenalo zápas – Vsetín - Kadaň. V úvodní třetině byl hostující tým lepší, ale neprosadil se. Od druhé třetiny dominoval Vsetín. Ten vyslal na branku soupeře hned 54 střel a vstřelil 11 branek. Vsetín se tak na svém ledě dočkal první výhry v sezóně, výrazně mu pomohla třetí třetina, kterou vyhrál 8:0. Třetím soupeřem bylo Kladno. Rytíři dokázali bez větších problémů vyhrát 5:2. V zatím posledním zápase hostil Vsetín Havířov. Domácí se dostali do vedení, v 15. minutě se trefil Pechanec. Hosté dokázali vývoj zápasu otočit. Nejprve vyrovnal Dujsík, a pak poslal AZ do vedení Matai. Na jeho branku bleskově odpověděl Kucharczyk. Utkání dospělo do nájezdů, ve kterých rozhodl o výhře Havířova Rehuš.

Tváří v tvář: Slovan vs Frýdek-Místek

HC Frýdek-Místek

V úterní dohrávce třetího kola proti sobě nastoupí Slovan a Frýdek-Místek. Ten první dva zápasy v nové sezóně prohrál. V prvním kole cestoval do Kladna, kde se postavil favorizovaným Rytířům. Klíčová byla třetí třetina, kterou domácí tým vyhrál 3:1 a celkově se radoval z výhry 4:1. První letošní domácí zápas odehrál Frýdek-Místek v hale Polárce 10. září, kdy hostil Havířov. Premiéra se však nepovedla podle představ, z 28 střel nedokázali domácí vstřelit ani jednu branku, a tak prohráli 0:3. Zatím posledním soupeřem byla Horácká Slavia Třebíč. Hrálo se znovu v Polárce a domácí vstoupili do zápasu výborně. Tři góly za tři minuty, trefili se Martynek, Motloch a Mikulík. Hostující mužstvo nestíhalo bruslit, čehož vyžil Frýdek-Místek k parádnímu výkonu a svého soka porazil vysoko 8:2.
 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Přijďte podpořit Slovan v posledním utkání sezony

Ú s t í n/L. - Sobota 23.2.2019 bude pro Slovan ve znamení posledního utkání v letošnímu ročníku... Celý článek

Slovan těsně nestačil na Jágrovo Kladno

V rámci 58. kola Chance ligy vyjel ústecký celek na led kladenských Rytířů. Za Kladno nastoupil... Celý článek

Dorost nestačil na Litvínov "B"

Ú s t í n/L. - Ústečtí dorostenci v zápase proti Litvínovu "B" nevstřelili ani branku, prohráli... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv