HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce sezóny: 2017/2018
Přípravu ukončí Slovan v Děčíně
03.09.2017 | Anna Kuželová
Autor fotografie: Sporty Ústí

Přípravu ukončí Slovan v Děčíně

Ú s t í n/L. - Nový ročník WSM Ligy už je opravdu za dveřmi, první zápas čeká Slovan v sobotu 9. září. Před ním však odehrají ústečtí hokejisté ještě jedno přípravné utkání. To bude poslední prověrkou, po které trenéři rozhodnou o konečném složení týmu. Jak přiznal po zápase s Benátkami hlavní trenér Miroslav Mach, stále ještě nemají o sestavě jasno. Slovan se představí na ledě druholigového Děčína. Zápas startuje v úterý 5. září v 18:00 hod.

Příprava Děčína

Děčín v rámci letní přípravy na novou sezónu ve 2. lize odehrál šest utkání. Hned v pěti z nich se utkal s týmy, se kterými bude soupeřit během roku. Zaznamenal celkem tři výhry a stejný počet proher. Podařilo se mu uspět na svém ledě proti Sokolovu (6:2), ECC Preussen Berlin a Řisutám (4:3 s.n.). Naopak neuspěl na ledě posledně jmenovaného 4:1 a dvakrát doma, nejprve s Bílinou (2:4) a poté také s Jabloncem (1:7). Kromě utkání s Ústím čeká Děčín ještě ve čtvrtek 7. září odveta s Jabloncem.

Příprava Ústí

Sedm zápasů, čtyři výhry. Taková je bilance přípravných zápasů Ústí. Jediný tým, který dokázal Slovan porazit v obou vzájemných zápasech, jsou Litoměřice (1:0 a 3:4). Vyrovnaně naopak hrál s Kadaní a Benátkami. Jediným extraligovým protihráčem byl Litvínov, který si se svým soupeřem z nižší soutěže poradil 6:3. Po dvou prohrách má Ústí nyní na svém kontě dvě výhry, ke kterým by mělo jako favorit přidat proti Děčínu třetí. Novou sezonu začne Slovan na ledě nováčka ze Vsetína v sobotu 9. září.

Sestava Ústí stále není definitivní a trenéři stále váhají nad některými jmény. V zápase s Děčínem tak budou mít ústečtí hokejisté ještě o co bojovat. „O sestavě ještě jasno nemáme, čeká nás poslední přípravný zápas. Doufáme, že se brzy uzdraví zranění hráči. Také ještě váháme nad postem brankářské jedničky. Rozhodnutí pravděpodobně padne až před prvním ligovým zápasem,“ řekl po utkání s Benátkami pro Ústecký deník Miroslav Mach.

Sestavy obou týmů z posledního zápasu:

Ústí nad Labem: Soukup – M. Zdvořáček, Bernad, Vl. Brož, Mlčoch, Hes, R. Vaněk – Severa, Roubík, Macek – P. Mrázek, Vrdlovec, D. Merta – Dufek, L. Volf, P. Kousal – Flynn, Gengel, Mical.

HC Děčín: Šticha (Kácha) - Hříbal, Zdvořáček, Vaněk, Kaltenböck, Chmel, Balcar, Michajličenko, Navarra, Hašek, Volráb, Zajan, Kopta, Oliverius, Faigl, Chovanec, Šetka, Sladkovský.
 
 
Aktuálně na webu

Chci na ledě trávit co nejvíce času, říká Roman Navarra

Roman Navarra se poctivě připravuje na nadcházející sezónu, chce být platným členem týmu a navýšit... Celý článek

Slovan zahájí sezónu doma s Třebíčí

Jako v minulé sezóně do play-off první ligy postoupí prvních osm týmů, což znamená, že ani v... Celý článek

V předzávodním období odehraje Slovan dvě přípravná utkání v Rakousku

Ú s t í n/L. - Předzávodní období zahájí Slovan na ledě 22.7. V tomto období odehraje Slovan deset... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv