HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce sezóny: 2017/2018
Slovan míří k odvětě do Litoměřic, první zápas rozhodl Merta
21.08.2017 | Jan Prošek
Autor fotografie: Sporty Ústí

Slovan míří k odvětě do Litoměřic, první zápas rozhodl Merta

Ú s t í n/L. - Předposlední přípravný zápas čeká na ústecké hokejisty. Tým vedený Miroslavem Machem a Tomášem Marešem míří do Litoměřic. Slovan a Stadion se v rámci přípravy již utkaly, z jednobrankové výhry se radovalo Ústí. Úvodní buly odvetného zápasu v Litoměřicích bude vhozeno v úterý 22. srpna v 18 hodin.

Příprava Litoměřic

Hokejisté Stadionu Litoměřice mají odehrané čtyři přípravné zápasy. V nich dokázali vyhrát jen jednou. Na úvod se utkali s Ústím nad Labem. Severočeské derby nabídlo jednu jedinou branku. Slovan vyhrál 1:0 díky Davidu Mertovi, který se prosadil ve 25. minutě. Desátého srpna odehráli Kališníci svůj první domácí duel. Litoměřice hostily Benátky nad Jizerou, které hrály velmi aktivně. Právě Benátky rychle vedly 2:0. Následně i 3:1. Stadion díky gólům Miškáře a Hantáka poslal zápas do prodloužení. V něm se ale znovu prosadili hosté, duel rozhodl Hrabík.

Druhým domácím soupeřem byla Kadaň. Litoměřický tým chtěl co nejrychleji zapomenout na nepovedený duel proti Benátkám. Výrazně zlepšený defenzivní výkon a také přítomnost Kally a Bílka. To byly základní stavební kameny výhry 3:0. Skóre otevřel v 16. minutě Kalla. Ve třetí třetině se prosadil ještě Jirásek a Komárek. Litoměřice vyhrály 3:0.

V zatím posledním zápase čelily Litoměřice pravděpodobně nejsilnějšímu soupeři. Nastoupily na ledě Karlových Varů, které na jaře sestoupily z nejvyšší soutěže. Energie se hned v první minutě dostala do vedení, které dokázala udržet. Zápas vyhrály Karlovy Vary 4:2, za hosty se prosadil Miškář a Sýkora.

Sestavy z posledních zápasů

HC Stadion Litoměřice: Klouček – Pavlas, Málek, Šesták, Smetana, Jebavý, Janduš, Havránek – Kalla, Hanták, Bílek, Pilař, Miškář, Řehoř, Kulda, Komárek, Pšenička, Jirásek, Zajan, Stříbrný, Sýkora.
HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup – Husák, Bernad, Vl. Brož, M. Vágner, Mlčoch, Hes, M. Zdvořáček, R. Vaněk – Macek, Roubík, Melka – P. Štěpánek, Vrdlovec, D. Merta – Dufek, L. Volf, Severa – Markulinec, Gengel, Mical.
 
 
Aktuálně na webu

Chci na ledě trávit co nejvíce času, říká Roman Navarra

Roman Navarra se poctivě připravuje na nadcházející sezónu, chce být platným členem týmu a navýšit... Celý článek

Slovan zahájí sezónu doma s Třebíčí

Jako v minulé sezóně do play-off první ligy postoupí prvních osm týmů, což znamená, že ani v... Celý článek

V předzávodním období odehraje Slovan dvě přípravná utkání v Rakousku

Ú s t í n/L. - Předzávodní období zahájí Slovan na ledě 22.7. V tomto období odehraje Slovan deset... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv