Přípravný zápas: Mostečtí Lvi - HC Slovan Ústí nad Labem 3. 8. 2021 v 18:00 hod. | HSM 2021: Článek | Přihlášení
Beseda s fanoušky se nesla v přátelském duchu
25.10.2016 | Jana Drbalová

Beseda s fanoušky se nesla v přátelském duchu

Ú s t í n/L. - Také v této sezóně se uskutečnila na zimním stadionu v Ústí nad Labem beseda s fanoušky. V úterý 25. října od 18:00 měli v prostorách stadionu příznivci ústeckého hokeje možnost diskutovat přímo s vedením klubu či trenéry A mužstva. Otázky fanoušků nejen o vzájemné komunikaci, ale také o chystaných akcích směřovaly především na obchodního jednatele Borise Rajdla a na sportovního ředitele Vladimíra Evana.

Krátce po šesté hodině na stadion dorazili všichni účastníci a klub mohl začít zodpovídat první ze seznamu nejdůležitějších bodů, které byly předem fanoušky zaslány. Striktní odpověď k úvodní otázce na zavedení studentských permanentek přišla od Borise Rajdla. Obchodní jednatel uvedl, že do budoucna žádné podobné změny určitě nechystají.

Dalším bodem se staly nejbližší chystané akce klubu. Zástupce marketingu Marek Šnajdr uvedl, že Slovan připravuje pro veřejnost hned několik událostí. Již v příštím týdnu by se na webových stránkách měla objevit zpráva o první připravované akci. Fanoušci se mohou těšit v prostorách Hypermarketu Globus nejen na pestrý program, ale také se k nim připojí hráči z řad Slovanu. V plánu je také předvánoční akce na Lidickém Náměstí a na mnohé další se příznivci mohou těšit po Novém roce. Dále za podpory fanoušků by vedení klubu rádo založilo tradici například v podobě "Plyšákománie", která v předešlých letech zaznamenala úspěch. Popřípadě se fanoušci přiklonili k návrhu darování plazmy ve spolupráci s hráči.

Další dotaz směřoval opět na Borise Rajdla, kdy fanoušci projevili nespokojenost se zavřením kamenného fanshopu. Jednatel prohlásil, že vše je v řešení a diváci rozhodně o fanshop nepřijdou. Zároveň prohlásil, že jakékoli náměty na případné produkty, které by se zde mohly objevit, jsou vítány.

Dlouhodobou a zároveň stále otevřenou otázkou poté zůstává výstavba druhé ledové plochy v Ústí nad Labem. Vladimír Evan prohlásil, že v souvislosti s tímto návrhem se stále vypracovává studie. Následně poznamenal, že se klub snaží získat větší podíl na provozování stadionu.

Na řadu dále přišly dodatečné dotazy posluchačů. Po několika sporných situacích padl dotaz na lepší ukotvení branek během zápasu. Jan Čaloun prohlásil, že tento krok není možný z důvodu slabé vrstvy betonu a možnosti následného narušení chlazení.

V debatě se dále řešilo zabezpečení fanoušků hostujícího týmu. Marek Šnajdr prohlásil, že na rizikovější zápasy bude zajištěn zvlášť stánek pro diváky v místě jejich působení. Při těchto zápasech by měl být k dispozici také monitorovací systém.

V závěru besedy se vedení včetně trenérů přiklonilo v zájmu lepší komunikace s fanoušky k možnosti dalších podobných sezení či setkání.

 
 
Aktuálně na webu

Jiří Severa: Týmový cíl je jasný, postupit do play-off

Ú s t í n/L. - Před tréninkem na ledě jsme vyzpovídali Jiřího Severu, který ve Slovanu začne už... Celý článek

Dorost: Ústí porazilo v přípravě i Benátky nad Jizerou

Benátky n. J. - Ústečtí dorostenci odehráli další přípravný zápas. Na ledě Benátek byli jasně... Celý článek

Po fyzické stránce jsme připraveni dobře, hlásí Jakub Trefný

Ú s t í n/L. - Před prvním vstupem na ústecký led v nové sezóně jsme vyzpovídali zkušenou posilu do... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv