Chance Liga: VHK ROBE Vsetín - HC Slovan Ústí nad Labem 3:4sn | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy
Slovan získal nového partnera. Líbí se mi ústecká filozofie, říká majitel ATT Investments a ALL Play Miroslav Zadák
25.08.2016 | Martin Pešout

Slovan získal nového partnera. Líbí se mi ústecká filozofie, říká majitel ATT Investments a ALL Play Miroslav Zadák

Ú s t í n/L. - Hokejový klub z Ústí nad Labem oznámil nového strategického partnera. Významným sponzorem a partnerem klubu se staly společnosti Att Investments a také All Play, které by v následujících sezónách měly výrazně spolupracovat s hokejovým Slovanem. Majitel těchto společností Miroslav Zadák při této příležitosti poskytl klubovému webu rozhovor.

Jak byste charakterizoval svou společnost, která vstupuje do hokejové klubu v Ústí nad Labem?
Společnost ATT Investments je investiční společnost zabývající se mnoha oblastmi, například obchodem s drahými kovy, automobilovou dopravou a podobně.

Jak jste se dostal k městu Ústí nad Labem a následně místnímu hokejovému klubu?
Hrával jsem hokejbal za tehdejší Severku Ústí nad Labem v letech 2000 až 2002. A letos mě Miroslav Mach trénoval na mistrovství světa v hokejbale veteránů. Tam vznikla myšlenka podpořit hokejový Slovan, protože mě oslovili Miroslav Mach s Vladimírem Evanem.

Jaké bylo jednání s ústeckým Slovanem a jaké jste z něj měl dojmy?
Bylo neskutečné, s jakým rozpočtem dokázali uhrát semifinále první ligy a vyřadit v play-off Kladno. Jeden čas jsem chtěl podpořit hokej na Kladně. Rozpočet Kladna je mnohonásobně vyšší než v Ústí. V Kladně jsme ale nenašli společnou řeč. Líbila se mi myšlenka skromnosti, s jakou dělají lidé hokej v Ústí. Proto jsem se rozhodl finančně podpořit hokejový Slovan.

Jaké budete mít v Ústí ambice?
Snad dostaneme hokej v Ústí výše. Mám i marketingovou firmu All play s dalšími aktivitami. Chtěli bychom i zmodernizovat ústecký zimní stadion a zlepšit komunikaci s partnery. Měli bychom patřit mezi největší sponzory klubu spolu s městem Ústí nad Labem a společností Granette.

Jakou razí filozofii vaše společnost?
Dáváme peníze od charity na sport. Moji firmu stavím na společenských vztazích, neděláme byznys pro peníze, ale abychom je předávali dál. Spolupráci s Ústím neberu jako propagaci sebe, ale podporu dobré věci.

Čím vás zaujal ústecký Slovan?
Vstup do klubu se mi líbil z ekonomického důvodu, protože jsem čekal, že bude mnohem dražší. Klub razí úspěšnou filozofii a že se jedná o Ústí, to je osud. Ačkoli jsme kladenskou společností, rozhodli jsme se pro podporu hokeje v Ústí nad Labem.

Zmínil jste, že jste hrával na severu Čech i hokejbal...
Hrával jsem hokejbal v Ústí nad Labem, znám hokejbalové osobnosti jako Jaroslava Pavlíka či Patrika Cermana. A na Kladně jsem založil hokejbalový klub KEB Kladno, který startoval v hokejbalové extralize seniorů.

Dopis Miroslava Zadáka fanouškům Slovanu

Na otázku proč jsem se rozhodl vstoupit do Slovanu nelze odpovědět jednou větou.

Jako hokejista jsem hrál jen krajskou soutěž ve Hvězdě Kladno, jako hokejbalista jsem přes Kladno a Severku Ústí nad Labem došel až do reprezentace. Sport mi především pomohl překonat složitou životní situaci.

Právě v tom mi sport pomohl. Schopnost zvládnout prohry. Naštěstí jsem měl tu čest být součástí týmů, které došly až ke spoustě medailí. Chuť vítězství jsem znal. Miloval jsem play off a právě tak jsem si přeložil život. Není možnost opravy, ale vždy existuje cesta dál. Změnil jsem od základů svůj přístup k životu, nastoupil proces vzdělávání a pokračoval ve hře. Za 12 let jsem vybudoval několik obchodů (firem). Napsal jsem dvě knihy, Geny Vítěze a Svěží vítr změn, kde jsem chtěl předat moji zkušenost s výzvou a překonáváním překážek. Schopnost, že lze dosáhnout všeho, za předpokladu, že se nikdy nevzdáte.

Hledal jsem cestu, jak pomoci těm, kdo potřebují. A právě osud mi přivedl Miroslava Macha a Vladimíra Evana. Jejich příběh spojený se Slovanem mi připomněl moji minulost. No, a protože jsem přesvědčen, že tento region si zaslouží, aby Slovan byl více vidět, přijal jsem nabídku a vstoupil do Slovanu aktivně, nejen jako sponzor.

Věřím, že třeba i někdo další přijme naši vizi za svoji a přidá ruku k dílu. Slovan loni došel daleko a to celé se skromným rozpočtem. Vložil do všeho srdce. Od vedení až po hráče. Pevně věřím, že je možné nalézt cestu k návratu do extraligy. Lidé v regionu si to zaslouží. Ovšem bez pomoci všech, od fanoušků, přes sponzory až po město samotné, to nepůjde. Společně to dokážeme!

Miroslav Zadák
Att Investments / All Play
 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Z9: Slovan porazil Most

Most - Žáci ústecké deváté třídy dokázali vyhrát i na půdě soupeře. Hráče Mostu dokázali porazit... Celý článek

Slovan si připisuje vítězství na domácím ledě

Ú s t í n/L. - V rámci dalšího domácího utkání hostil Slovan soupeře z daleké Ostravy. Od začátku... Celý článek

Z9: Ústí porazilo Sokolov

Ú s t í n/L. - Ústecká devátá třída dokázala porazit v dalším zápase Sokolov. Na domácí půdě se... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv