Přípravný zápas: Mostečtí Lvi - HC Slovan Ústí nad Labem 3. 8. 2021 v 18:00 hod. | HSM 2021: Článek | Přihlášení
Po týdnu odveta, do Ústí míří Kadaň
17.08.2016 | Jan Prošek
Autor fotografie: Sporty Ústí

Po týdnu odveta, do Ústí míří Kadaň

Ú s t í n/L. - Čekání je u konce. Hokejisté Slovanu Ústí nad Labem odehrají další domácí zápas. Druhým soupeřem, který se představí mezi ústeckými mantinely, je tým SK Kadaň. Ta odehrála pět zápasů a na výhru ještě nedosáhla. Úvodní buly zápasu bude vhozeno ve čtvrtek 18.8. 2016 v 18:00.

Slovan odehrál čtyři přípravné zápasy, třikrát se radoval z výhry. Ve svém vůbec prvním zápase dokázal na domácím ledě porazit Benátky nad Jizerou 4:3. Druhým soupeřem byly Litoměřice. Severočeské derby žlutomodří zvládli, vyhráli 2:1. Po tomto zápase se hrálo prodloužení tři na tři. I při této herní situaci dokázalo Ústí vyhrát. První prohru zaznamenal ústecký tým v Benátkách, kde padl 2:4. V zatím posledním zápase si hokejisté Slovanu zastříleli, ve venkovním prostředí porazili Kadaň vysoko 6:1.

SK Kadaň má odehraný o jeden přípravný zápas více. Týmový výkon je však poznamenaný častým rotováním hráčů. Trenéři mají k dispozici velmi mladý kádr, se kterým je, jak výsledky ukazují, potřeba hodně pracovat. Na úvod přípravy Trhači prohráli doma s Mostem 2:3. Ani druhý domácí duel se nepovedl, Litoměřice přehrály Kadaň poměrem 7:2. Třetí domácí zápas byl právě s Ústím. Ani napotřetí Sportovní klub nevyhrál. Pak následovaly dva venkovní zápasy, v nichž Kadaň podlehla svému soupeři vždy o gól. Nejprve s Bremerhavenem 1:2, a pak se nepovedla odveta v Moste 2:3.

Slovanu se přípravné zápasy daří, to se o jejich budoucím soupeři napsat nedá. Hokejisté Kadaně se shodují v tom, že současné výsledky nejsou dobré. Pro klubové stránky Kadaně brankář Štěpán Lukáš pravil, že by bylo dobré vyhrát. Pomohlo by to psychice hráčů. "Budeme muset na trénincích hodně pracovat, věřím, že se to zlepší a budeme vyhrávat," mimo jiné zaznělo.

Co se týká kanadského bodování Slovanu, tři hráči v dosavadním průběhu přípravy zaznamenali tři body. Adam Furch (2+1) a Zdeněk Doležal (2+1). Tuto dvojici doplňuje Ondřej Vaněk (1+2).

Sestavy z posledního zápasu

Ústí nad Labem: Dlouhý – Husák, Kasík, Vaněk, M. Vágner, Přindiš - Doležal, Roubík, J. Kloz - Poulíček, Vrdlovec, Moučka - Sladkovský, Furch, Navarra. Trenéři: Miroslav Mach, Tomáš Mareš

SK Kadaň: Lukeš – Trefný, Černý, Szathmary, Bláha, Šimek, Drobný, Walter, Cestr – Veselý, Hejcman, Chrpa – Osmík, Vrána, Beránek – Petráš, Šťovíček, Vaněk – Strünz, Wágner, Kellerstein

 
 
Aktuálně na webu

Jiří Severa: Týmový cíl je jasný, postupit do play-off

Ú s t í n/L. - Před tréninkem na ledě jsme vyzpovídali Jiřího Severu, který ve Slovanu začne už... Celý článek

Dorost: Ústí porazilo v přípravě i Benátky nad Jizerou

Benátky n. J. - Ústečtí dorostenci odehráli další přípravný zápas. Na ledě Benátek byli jasně... Celý článek

Po fyzické stránce jsme připraveni dobře, hlásí Jakub Trefný

Ú s t í n/L. - Před prvním vstupem na ústecký led v nové sezóně jsme vyzpovídali zkušenou posilu do... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv