Příchody: Aktuální soupiska Slovanu
Bude se hrát v Ústí nejvyšší soutěž? Juniorům začíná čtvrtfinále proti Varům
05.03.2015 | Jan Prošek
Autor fotografie: Michaela Odložilová

Bude se hrát v Ústí nejvyšší soutěž? Juniorům začíná čtvrtfinále proti Varům

Ú s t í n/L. - Hlavní tým Slovanu skončil ve čtvrtfinále. Sezóna je hodnocená jako povedená a úspěšná. Pozornost fanoušků by se tak mohla přesunout na mládežnické kategorie, kterým sezóna ještě běží. Na juniory čeká další, již třetí, část soutěže, čtvrtfinále ligy juniorů. Soupeřem Slovanu jsou Karlovy Vary.

Zápasy čtvrtfinále play-off

Systém Play off

3. část - Play-off

Družstva umístěná po části 2a) - „Nadstavbové“ na 1. - 4. místě ve skupinách „A“ a „B“ sehrají 2 kola (čtvrtfinále, semifinále) play-off vždy na 2 vítězná utkání (2-6 utkání) s tím, že pro sestavování dvojic ve čtvrtfinále platí, že nejlépe umístěné družstvo po části 2a) - „Nadstavbové“ ve skupině „A“ hraje s družstvem umístěním nejhůře ve skupině „A“ po části 2a) - „Nadstavbové“, druhé nejlepší s druhým nejhorším atd., přičemž dle stejného klíče budou sestaveny dvojice čtvrtfinále ze skupiny „B“. Pro sestavování dvojic v semifinále platí, že lépe umístěné družstvo po části 2a) - „Nadstavbové“ ve skupině „A“ hraje s družstvem umístěním hůře ve skupině „B“ po části 2a) - „Nadstavbové“ a lépe umístěné družstvo po části 2a) - „Nadstavbové“ ve skupině „B“ hraje s družstvem umístěním hůře ve skupině „A“ po části 2a) - „Nadstavbové“.

Ve všech kolech této části soutěže platí, že první a případně třetí utkání se hraje u lépe umístěného družstva po části 2a) - „Nadstavbové“, druhé utkání u družstva umístěného hůře. Vítězem LJ pro sezonu 2014/2015 se stává družstvo, které se v 1. části umístilo lépe mezi družstvy, která získala právo postupu do „baráže“ o účast v ELJ. V případě shodného umístění družstev se vítěz LJ určí dle čl. 418 SDŘ. (Jako první se rozhoduje podle průměrného bodového zisku na utkání.

Utkání 1. části, části 2a) - „Nadstavbové“ a části 2b) - „O udržení“ se hrají tříbodovým systémem dle čl. 403 SDŘ, bez použití čl. 404 - 405 SDŘ. Není-li určen vítěz utkání po skončení základní hrací doby, následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 406 SDŘ bez použití písm. a) tohoto článku. Konečné pořadí družstev bude stanoveno podle čl. 417 SDŘ, v průběhu soutěže je pořadí družstev určováno dle čl. 416 SDŘ. (Podle počtu získaných bodů.)

Utkání 3. části - „Play-off“ se hrají do rozhodnutí dle čl. 407 SDŘ bez použití odst. 1 tohoto čl., přičemž není-li určen vítěz utkání po skončení základní hrací doby, následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 406 SDŘ bez použití písm. a) tohoto článku. (Nájezdy provádí tři hráči střídaně z každého týmu. Nemusí být dopředu nominováni.)


Ještě jednou a srozumitelněji:

Série se hrají na dva vítězné zápasy s tím, že 1. utkání se hraje na ledě lépe umístěného celku po dlouhodobé části; 2. utkání se hraje na ledě hůře umístěnové celku; případný 3. zápas se hraje u lépe umístěného celku. Vítězové čtvrfinálových sérií postoupí do semifinále, jejichž dva vítězové postupují do baráže o nejvyšší soutěž. Místrem ligy juniorů je postupující do baráže, který se umístil na lepším místě po dlouhodobé části.

Zdroj: www.cslh.cz
 
 
Aktuálně na webu

Aktualizuj si playlist Slovanu na domácích zápasech

Ú s t í n/L. - Chodíte pravidelně na utkání Slovanu a chcete upravit playlist, který se hraje na... Celý článek

Kniha o historii Slovanu

Ú s t í n/L. - Počtěte si na letních prázdninách o historii Slovanu. Knihu si můžete stáhnout v... Celý článek

Soutěžte s námi o permici

Ú s t í n/L. - Soutěžte s námi na facebookových stránkách o permanentní vstupenku na nadcházející... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv