P r a h a - Ve dnech 18. až 20. března se hráči osmé třídy zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje Czech open 2005. Za účasti celkově osmi týmů dokázali vybojovat 1. místo, když ve finále porazili svého soka brankou 30 vteřin před závěrečnou sirénou.
Pražského turnaje se zúčastnilo osm týmů ze tří zemí: HC Hovas (Švédsko), HC Bäcken (Švédsko), Lerums BK (Švédsko), Ljungsbro Hockey (Švédsko), HC Madrid (Španělsko), Výběr Královéhradeckého kraje, Výběr regionu Chrudim a HC Ústečtí Lvi.
V základní skupině naši hokejisté postupně porazili Lerums BK 4:1, HC Bäcken 4:2, HC Hovas 10:0, Ljungsbro Hockey 6:0 a vyhráli skupinu. V semifinále celkem jednoznačně přehráli HC Bäcken 8:4.
Ve finálovém souboji s Výběrem regionu Chrudim byl dlouho nerozhodný stav, ale 30 vteřin před koncem 3. třetiny Lvi strhli vítězství na svou stranu a se skórem 2:1 si došli pro zlaté medaile. Na počest vítěze zazněla při záverečném ceremoniálu hymna České republiky.