Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava 0:4 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy
Máte otázky týkající se ústeckého hokeje? Rádi Vám na ně odpovíme
20.07.2014 | Klub

Máte otázky týkající se ústeckého hokeje? Rádi Vám na ně odpovíme

Ú s t í n/L. - Management HC Slovan Ústí nad Labem obdržel zajímavý email plný otázek. Odpovědi naleznete níže v tomto článku. Na dotazy odpovídal jednatel společnosti Ing. Jiří Zdvořáček.

Otázka:
Zajímal by mě například rozpor ve vyjádření : “Občanské sdružení by klidně provozovalo A-mužstvo, ale protože je to sdružení, tak není plátcem DPH, a proto vznikla nová společnost s významným podílem občanského sdružení. Kdyby tady nebyla ta povinnost platit DPH, tak si to občanské sdružení vezme na sebe.” Sdružení (od nového roku samozřejmě spolek) může být plátcem DPH a spousta spolků také plátci DPH jsou. Jaké jsou tedy pravé důvody založení (pokud už byla založena) společnosti s r.o.?

Odpověď:
Občanské sdružení by mohlo platit DPH, ale je pro něj výhodné, aby ho neplatilo z důvodu dotací. Proto se založilo s.r.o. Dalším důvodem založení s.r.o. je nadále držet finančně odděleně A-mužstvo od mládeže, a to i z důvodu dotací.

Otázka:
Již se povedlo managementu zaregistrovat novou společnost? Na stránkách www.justice.cz jsem zatím nic takového nezaznamenal.

Odpověď:
Společnost je založena společenskou smlouvou ze 26.6.2014. Návrh na registraci do obchodní rejstříku byl po splnění všech náležitostí odeslán 17.7. 2014, takže očekáváme zapsání každou chvilku.

Otázka:
Jakým způsobem provedl pan Zdvořáček průzkum, kde zjistil, že DF na stránkách www.hcusti.cz nevyjadřuje názor většiny fanoušků (jakkoliv si myslím, že na DF nebyl vyjadřován jen jeden názor)?

Odpověď:
Předně nutno říci, že diskuzní fórum nezrušil pan Zdvořáček, ten pouze komentoval oznámení. Zrušení DF jednomyslně odsouhlasil celý management společnosti. Provedla se filtrace počtu diskutujících, tento počet byl velmi nízký. Proto převládl názor, že fórum je „o pár lidech“.

Otázka:
Kdo má tedy dispoziční práva k webu www.hcusti.cz? Měl jsem zato, že je to akciová společnost, která je v současnosti v insolvenci.

Odpověď:
Práva vlastní společnost e-sport.cz. Smlouva akciové společnosti s touto společností končí a s.r.o. je připraveno uzavřít s e-sport.cz smlouvu novou. Takto jsme to sdělili i konkursnímu správci a.s.

Chcete znát odpovědi na Vaše otázky? Neváhejte a piště na management@hcusti.cz

 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

PREVIEW: V sobotu narazíme na Vsetín

Ú s t í n/L. - Po další domácí porážce čeká Slovan hodně nepříjemný soupeř, a to přesně VHK ROBE... Celý článek

Do Slovanu přichází brankář Šimon Zajíček

Do ústeckého Slovanu přichází na střídavé starty mladý talentovaný brankář Šimon Zajíček z HC Verva... Celý článek

Petr Přindiš: Nepovedl se nám vstup do utkání

Ú s t í n/L. - V posledním odehraném duelu jsme hostili Duklu Jihlavu, které jsme bohužel... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv