Ú s t í n/L. - V dalšímu zápasu baráže o setrvání v RAKO extralize staršího dorostu cestují Severočeši do Třebíče, kde se střetnou s tamním týmem. Starší dorostenci odehráli tři zápasy a vybojovali všech děvět bodů. Bude platit maximální úspěšnost i po tomto utkání? Zápas začíná v neděli ve 12:15.

Partnerem mládeže HC Slovan je město Ústí nad Labem

Tyto dva týmy proti sobě v baráži již hrály. První zápas baráže o setrvání v RAKO extralize staršího dorostu sehráli ústečtí hokejisté. Jako první se v zápase prosadili hosté. Lvíčata se nenechala zaskočit a ještě v první třetině vyrovnala. Utkání se pro domácí vyvíjelo dobře, nakonec vyhráli 5:2. Severočeši sice vybojovali tři body, které jsou důležité, ale přišli o Jana Hucka (poranění pánve) a Jaroslava Bendu (poranění hlavy). Benda odehrál minulé utkání v Kolíně.