Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava 0:4 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy
Mladší dorost v regionální televizi
26.02.2014 | Jan Prošek

Ú s t í n/L. - Poslední domácí zápas mladšího dorostu se Lvíčatům příliš nepovedl. Hostující Chomutov měl od samého úvodu převahu. Po zápase na kostce nad ledem Zlatopramen Areny svítil stav 1:9. Slovan střídal brankáře po první třetině, ale příliš to nepomohlo. Čestnou branku žlutomodrých vstřelil ve 36. minutě kapitán týmu Michal Vico. Reportáž ze zápasu přinesla regionální televize Ústí nad Labem.

Reportáž z výše zmíněného zápasu naleznete zde. Začíná v čase 12:30.