OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek | Přihlášení
Jan Kloz: Chtěl bych mít větší roli v týmu
29.08.2012 | Zdeněk Kamínek ml.

Jan Kloz: Chtěl bych mít větší roli v týmu

Ústí nad Labem - Šest odehraných zápasů v letošní přípravě, jeden kanadský bod za trefu do černého a dvě trestné minuty. To je bilance pětadvacetiletého ústeckého forvarda Jana Kloze během přátelských utkání v rámci přípravy na sezónu 2011/2012. Bývalý hráč Stadionu Litoměřice má jasno i o osobním cíli pro letošní rok. „Chtěl bych mít větší roli v týmu,“ řekl.

Jedním z aktérů severočeské odvety mezi Ústeckými Lvy a Mostem byl i Jan Kloz. „První třetina se nám nevydařila podle představ. O přestávce jsme si něco řekli v kabině a do druhé části vstoupili už lépe. Začali jsme mít převahu, vstřelili jsme tři branky. V poslední části už bylo znát, že taháme nohy. Tréninky jsou na nás znát,“ okomentoval jednotlivé dvacetiminutovky odchovanec ústeckého hokeje.

„Nevím, jak se na nás podepsal posun začátku utkání, ale na každém hráči asi jinak. U někoho to mohlo hrát roli, ale oba týmy to měly stejné. Vymlouvat se na to nemůžeme, každopádně jsme úvod zápasu zaspali,“ podotknul Kloz, jenž hledal důvody, proč si do Zlatopramen Areny našlo v úterý cestu pouze 290 diváků. To je nejnižší návštěva Zlatopramen Areny v letošní přípravě.

„Nechci Most nijak podceňovat, ale pravděpodobně to bude méně atraktivním soupeřem, i když je to farma Litvínova. V úterý nám dokonce dal branku hokejista Litvínova, ale podle mého názoru přijde více lidí na Slavii než na Most. Venku bylo i pěkné počasí,“ dodal útočník Slovanu, který zhodnotil také dosavadní průběh přípravných zápasů z pohledu Ústeckých Lvů (tři výhry, čtyři remízy, jedna prohra).

„Nemyslím si, že příprava by byla špatná. Máme jednu výhru a dvě remízy s celky z nejvyšší české soutěže. Neprohrát ani jednou s extraligovým týmem považuji za úspěch. Přípravu máme dost náročnou, a to ve velkém tempu. Hodně bruslíme, ale už jsme si na to zvykli. V závěrech zápasů je to možná trochu znát. Těšíme se všichni, až začne liga. Každý je zvyklý na určité tempo tréninků, když se hrají mistrovská utkání,“ hodnotil přípravu pod vedením Jaromíra Šindela, Jiřího Mičky a Tomáše Mareše.

„Naším cílem pro letošní sezónu je hrát co nejvýše. Kdo bude největším soupeřem, nedokážu odhadnout. To ukáže teprve čas a úvodní kola soutěže. Nesleduji přípravná utkání soupeřů a nevím, kdo a jak hraje. Navíc se hráči v jednotlivých klubech hodně obměňují. Jsem zvědavý, v jakém světle se ukáže širší baráž. Doposud měly malou výhodu extraligové týmy, které se na baráž mohly dopředu připravit, kdežto účastník první ligy musel bojovat do poslední chvíle,“ připojil ohledně změny v herním systému soutěže Jan Kloz.

 
 
Aktuálně na webu

Podpořte malou Adrianku

Ú s t í n/L. - V pátek 4.června proběhlo poslední loučení s ústeckým odchovancem Markem... Celý článek

Lukáš Cikánek: Bude to pro mě velká výzva

Ú s t í n/L. - Slovan odtajnil minulý týden čerstvou posilu, kterou se stal kladenský rodák a... Celý článek

Do Ústí přichází brankář Lukáš Cikánek

Ú s t í n/L. - Lukáš Cikánek podepsal hráčskou smlouvu s ústeckým Slovanem. „Potěšil mě zájem... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv