Chance Liga: LHK Jestřábi Prostějov vs. HC Slovan Ústí nad Labem 0:3 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy
Ústecká nej: 8. třída
28.04.2012 | Jan Prošek

Ú s t í n/L. - Hokejová sezóna 2011/2012 se pro ústecký hokej stala minulostí. V seriálu s názvem „Ústecká nej“ si u jednotlivých kategorií připomeneme zápasy, které se v nějakém ohledu vymykaly ostatním mačům. Tento díl je věnován osmé třídě.

Nejvyšší prohra – Karlovy Vary – Ústí 15:3

Nejvyšší prohra přišla od týmu z lázeňského města. Karlovy Vary do utkání vlétly a již po první třetině bylo jasné, že žlutomodří to budou mít nesmírně těžké. Po dvaceti minutách byl stav zápasu 1:6 z pohledu Ústí. Lvíčata prohrála i druhou třetinu, tentokrát 0:6. Poslední třetina přinesla vyrovnanější hokej, jehož výsledkem bylo skóre 3:2 pro domácí. Celkově Ústí padlo 15:3. O dvanáct branek Ústí prohrálo i v zápase s Kadaní.

Nejvyšší výhra – Ústí – Kladno 6:0

Jednadvacátého ledna přijel do Ústí nad Labem celek Kladna. Žlutomodří nenechali nic náhodě a od samého začátku střetnutí byli jasně lepším týmem. Lvíčata vyhrála po třetinách 2:0, 3:0 a 1:0 o šest branek. Stejným výsledkem skončilo také utkání proti Hvězdě Praha.

Nejvíce branek v zápase - Karlovy Vary – Ústí 15:3

28. října viděli diváci, zejména rodinní příslušníci, na stadionu ve Varech 18 branek. Domácí si totiž s chutí zastříleli a díky pár brankám hostujících hráčů bylo zaděláno na rekord sezóny. Vary vyhrály 15:3.

Nejvíce branek vstřelených jedním hráčem

Na nejvyšší počet branek vstřelených jedním hráčem jsme si museli počkat až do posledního zápasu sezóny. Ústecký Petr Magasanik vstřelil v zápase s Kladnem čtyři branky. Málo byly platné, protože Lvíčata padla.

Borec na konec: Martina Mašková

Zrak vás opravdu neklame. Martina Mašková je jedinou ženou, která v Ústí nad Labem hraje žákovskou ligu. Branky střílí s podobným přehledem jako její spoluhráči. V nedávné době odcestovala s reprezentací na turnaj do Švýcarska. Mladá naděje, která oblékala mimo jiné i dres Litvínova (tam hraje ligu žen), pomohla českému týmu k zisku prvního místa. Blahopřejeme.