Ú s t í n/L. - Ústečtí Lvi v šestém finálovém klání podlehli Pirátům z Chomutova a o vítězi první ligy tak rozhodne až sedmý duel. Žlutomodří jeli na led soupeře za stavu 3:2 v jejich prospěch, ale zápasový bonus nedokázali využít. Po bezbrankové první třetině otevřel skóre utkání ve 23. minutě Orsava. Další úspěšný zásah si připsali na konto znovu bílomodří, kdy se hned v úvodu třetí periody trefil Jíra. Hostům z Ústí se takový vývoj nelíbil a o pět minut později Ludvík prostřelil Řehoře a snížil na rozdíl jediné branky. Krušnohorci se však nechtěli vzdát a devět minut před sirénou Hromas zvýšil na 3:1. V 59. minutě Kraft využil chybu ústeckého beka a pojistil vítězství gólem do prázdné klece.