CHA Liga: AZ RESIDOMO Havířov - HC Slovan Ústí nad Labem 3:2 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - IHC Králové Písek 7:4
46 sekund a junioři opět odešli s prázdnou
22.10.2006 | Jan Horák

Ú s t í n/L. - V 16. kole juniorské extraligy se junioři neukázali ve špatném světle. Proti Liberci drželi krok téměř polovinu utkání, poté se však projevila menší zkušenost a především mnohem užší kádr Lvíčat. Ve 35. minutě přišly dva bleskurychlé údery Bílých tygrů, kterým pojistil výhru ke konci prostřední části třetí brankou Nevyhoštěný. Lvíčata nesložila zbraně ani v posledních dvaceti minutách, ale Liberec si zkušenou hrou vítězství vzít nenechal.