OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek | Přihlášení
Vzájemně se hecujeme a občas se s tátou i vsadíme, říká ústecký Vladimír Brož
28.02.2012 | Zdeněk Kamínek ml.

Vzájemně se hecujeme a občas se s tátou i vsadíme, říká ústecký Vladimír Brož

Ústí nad Labem - Vladimír Brož si během 52 zápasů v celku Třebíče připsal do individuálních statistik devět kanadských bodů (1+8). „Tato sezóna je moje nejlepší, co se týká A týmu v první lize. Prozatím ji hodnotím dobře, dařilo se mi. Velký podíl na tom mají i mí spoluhráči, kterým za body vděčím,“ ohlédl se za rozehraným ročníkem mladík, který v loňské sezóně působil v seniorském týmu Stadionu Litoměřice a zároveň oblékal dres ústeckého Slovanu v NOEN extralize juniorů.

Úvodní zápas čtvrtfinále play-off Třebíči dle představ nevyšel, Slavia podlehla Ústí nad Labem 0:5. Příčinu porážky hledal Vladimír Brož ve špatném vstupu do utkání. „Hráli jsme příliš ustrašeně, soupeř na nás vlétl od první minuty. Tlačil nás a my na to neuměli odpovědět. Když jsme inkasovali první branku, začalo to s námi jít z kopce. Sami jsme Zdeňka Orcta nepřekonali a bez gólu se vyhrát nedá,“ nechal se slyšet ústecký odchovanec bezprostředně po skončení duelu.

Třebíčská dvaadvacítka také prozradila, proč se Horákům nepodařilo navázat na výkon z 52. kola, kdy Horáci loupili ve Zlatopramen Areně dva body. „Ve středu jsme hráli více bojovně. V pondělí mi připadalo, že jsme nastoupili ke Lvům s velkým respektem. Nechodili jsme vůbec do těla, posledně jsme se prezentovali zcela jinou hrou. Bojovali jsme o každý puk, napadali jsme. V prvním zápase play-off přišel bohužel pravý opak,“ porovnal obě střetnutí jednadvacetiletý obránce, jenž nastínil program hokejistů Třebíče před druhým bojem.

„Přespíme v ústeckém hotelu Clarion, dopoledne máme rozbruslení. Pondělní zápas hodíme za hlavu a budeme se soustředit na nový den. Zregenerujeme a v podvečer se budeme snažit podat lepší výkon. Všichni v kabině doufáme, že sérii srovnáme. Musíme vstoupit do utkání s větší bojovností a větším nasazením,“ řekl někdejší mládežnický reprezentant České republiky k úterní bitvě.

Brožova hráčská práva náleží Ústeckým Lvům, v celku z Vysočiny je talentovaný zadák na hostování do konce sezóny. „Je to příjemné hrát proti svým. Teď jsem v Třebíči a za ní budu bojovat. Neohlížím se na to, že Ústí nad Labem je klub, se kterým mám smlouvu. Každé střetnutí proti němu hraji naplno. Uvidíme, jak to bude příští rok. Záleží na tom, jestli se prosadím a zda dostanu v Ústí nad Labem šanci nebo se vrátím zpět do Třebíče,“ znělo z úst Vladimíra Brože, který má v ústeckém realizačním týmu otce.

„Trochu se před zápasy hecujeme. Bavíme se o hráčích a atmosféře, která na severu Čech panuje. V posledním kole základní části jsme se dokonce vsadili, jestli vstřelím branku. V pondělí neproběhlo nic. Uvidíme, co si na mě v úterý táta přichystá. Někdy mi řekne, že má pro mě nějaké prémie, tak ať dám gól,“ uzavřel Brož s úsměvem na rtech.

 
 
Aktuálně na webu

Přihlášení na HSM 2021

Ú s t í n/L. - Po několika měsících usilovné práce a příprav, je to tady. Máme pro Vás online... Celý článek

Letošní sezóna bude těžká, ale opět se chceme poprat o play-off, říká trenér Mach

Ú s t í n/L. - Před novou sezónou jsme vyzpovídali trenéra týmu Miroslava Macha. Po krátkém shrnutí... Celý článek

David Tůma bude opět hájit barvy Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký odchovanec David Tůma podepsal se Slovanem roční smlouvu. „Právě nabídka... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv