Chance Liga: VHK ROBE Vsetín - HC Slovan Ústí nad Labem 3. 3. 2021 od 17:00 hod. | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde
V pondělí s Mostem za třemi body
25.09.2011 | Vít Čepický, Jan Klener

V pondělí s Mostem za třemi body

Ú s t í n/L. - Parádní třetí třetina zápasu se Šumperkem je jistě tou nejlepší pozvánkou k dalšímu utkání. Slovan čeká severočeské derby s Mostem, který se vrátil do první ligy a opět zvýšil počet celků z regionu v soutěži. Porce zápasů na začátku letošního ročníku je slušná, Ústí sehraje utkání již v pondělí 26. září 2011 od 17:30 hod.

4-0-0-1
celková bilance
0-2-0-3
2.
postavení v tabulce
12.
12
získané body
4
24:7
skóre
13:17
0
utkání bez vstřelené branky
1
1
utkání se shut-outem
1
9:1 (Salith Šumperk)
nejvyšší výhra
1:0p (Třebíč), 4:3p (Havl. Brod)
1:3 (Piráti Chomutov)
nejvyšší prohra
0:4 (Piráti Chomutov)
Jan Alinč; 7b (3+4)
nejproduktivnější hráč
5b: G.Mavrijanidis (1+4), L.Žejdl (2+3), L.Rindoš (0+5)
Jakub Lev; 4
nejlepší střelec
Lukáš Žejdl, Bohumil Slavíček; 2
Martin Šagát; 5
nejvíce asistencí
Lukáš Rindoš; 5
Miroslav Třetina; 29
nejtrestanější hráč
Zdeněk Tauš; 29
Zdeněk Orct - 93,88%; Pavel Francouz - 95% úspěšnost brankáře Marek Benda - 92,39%; Lukáš Melichar - 93,18%
Zdeněk Orct - 1,50; Pavel Francouz - 1,33 průměr inkas. branek Marek Benda - 3,44; Lukáš Melichar - 3,00
4 góly v přesilovkách 8
14,81% využití přesilovek 34,78%
1 góly v oslabení 0

Poslední zápas Lvů se zvrhl v exhibici, ač tomu průběh prvních dvou třetin moc nenasvědčoval. První dvě třetiny se táhly a Šumperk vzdoroval srdnatě. Vypracoval si několik vážných příležitostí, které musel kočírovat až Zdeněk Orct. Po čtyřiceti minutách svítil na kostce stav 2:0 pro domácí a nic nenasvědčovalo tomu, co přišlo v poslední třetině. Šumperk se zcela sesypal. Starší fanoušci na stadionu pátrali v paměti, kdy viděli něco podobného, mladší jen nechápavě kroutili hlavami nad tím, co se s Draky stalo. Zápas se zvrhl v čistou exhibici. Hráči Slovanu si na ledu dělali to, co zrovna chtěli, když si někdo usmyslel dát gól, prostě ho dal. Až by Šumperka bylo člověku líto. Co však čekat od dalšího soupeře?

Prvoligový navrátilec z Mostu zachytil vstup do sezony poměrně dobře. Již první zápas vyhrál fotbalovým výsledkem 1:0 s Třebíčí. Písek a Benátky pak udolal zelené jen o branku, aby Severočeši vyhráli v prodloužení nad Havlíčkovým Brodem. A poté přišel severočeský dvojboj z nejtěžších - Chomutov a Ústí. Proti Pirátům nastoupili Mostečtí s odhodláním, ale po zápase sportovně uznali, že na ambiciózního protivníka prostě neměli. Konečný výsledek se zastavil na 0:4, na utkání přišlo v Mostě velice dobrých dvanáct stovek diváků.

"Musím konstatovat, že soupeř hrál dnes velmi zodpovědně, nepustil nás do žádných vyložených šancí. Ani v přesilovkách jsme si nedokázali vytvořit nějaký tlak. Kluci bojovali, snažili jsme se tím něco udělat. Za stavu 0:2 jsme promíchali útoky, chtěli jsme se dostat gólem do zápasu, což se nepovedlo. Po třetí brance už to bylo těžké, čtvrtá branka vše jenom potvrdila. Dnes jsme na soupeře nestačili," komentoval pro web www.hcmost.cz utkání trenér týmu Kamil Kašťák.

Sestavy z posledních zápasů

HC Slovan Ústečtí Lvi: Orct - L. Poživil, Sklenička, Klobouček, Zeman, Gureň, Kučný, Vobořil, Dominik Boháč - Jakub Lev II, Alinč, Pazourek - Šagát, Roubík, Ludvík - Kloz, Pajič, Daniel Boháč - Rod, Nahodil, Handlovský.

HC Most: Benda - J. Hanzl, Charousek, Hranáč, Krejčí, Martinec, Kuncl, Havelka - Maxa, Rindoš, Rudovský - Mavrojanidis, Slavíček, Žejdl - Borovanský, J. Bauer, Ondráček - Tauš, Nedrda, Havlíček - Adámek.

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

PREVIEW: Slovan míří na Lapač, utká se se Vsetínem

Ú s t í n/L. – V rámci třicátého druhého kola Chance ligy zajíždí ústecký celek na led Vsetína.... Celý článek

Musíme se vyvarovat faulů, uvědomuje si Kale Costa

Ú s t í n/L. - Australský mladík Kale Costa se dočkal, po několika odehraných zápasech trefil... Celý článek

Ofensivní hody s Přerovem skončily bez bodové příchuti

Ú s t í n/L. - Jedenatřicáté kolo Chance ligy přivedlo do Ústí nad Labem druhý tým tabulky, a to... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv