Přípravný zápas: Mostečtí Lvi - HC Slovan Ústí nad Labem 2:4 | HSM 2021: Článek | Přihlášení
I letos máme stejný cíl, hlásí Roubík
15.05.2011 | Zdeněk Kamínek ml.

I letos máme stejný cíl, hlásí Roubík

Ústí nad Labem - Mistři 1. hokejové ligy ČR mají za sebou první tři tréninky. O své první dojmy se podělil forvard Jaroslav Roubík, který, jak již bylo dříve zmíněno, s klubem podepsal dvouletou smlouvu s následnou roční opcí. Kromě prvních postřehů se útočná síla svěřila s tím, jak strávila volno nebo třeba proč se

Válečníci žlutomodré armády se sešli přibližně po třech týdnech. Roubík zatratil variantu, že by se hráči s "novou image" navzájem nepoznali. "Tři týdny jsou chvilinka, všichni jsme se poznali. Ve volnu jsem se staral o dceru, takže jsem si moc neodpočinul. Nyní následuje znovu dřina," míní sparťanský odchovanec.

Zahájení podle třiatřicetiletého hokejisty neproběhlo nijak zvláštně, těžší přípravu než v Hradci Králové neočekává. "Letní přípravy již trénuji dvacet let, je to všude hodně podobné. Trénovat na suchu budeme sedm a půl týdne, následovat bude krátká dovolená a poté už se jde na led. Po tak krátké době se nedá říct, jestli příprava bude těžší, ale bude to pravděpodobně stejné." myslí si bývalý hráč Východočechů.

Vedení celku si hráče s jednačtyřicítkou na dresu pojistilo na dva roky. "Rozhodl jsem se pro Ústí nad Labem, bavilo mě to tady. Mám rád, když se vyhrává, jsou tu dobří kluci, hráči a o něco se tady hraje," svěřil se spokojený Roubík.

O ambicích není třeba se zmiňovat. "Jsou stejné jako minulou sezónu, chceme postoupit do extraligy a i za tímto cílem letos půjdeme," nechal se slyšet pátý nejproduktivnější hokejista loňské baráže.

Stále není rozhodnuto o počtu účastníků v nadcházejícím ročníku 1. ligy ČR a je ve hvězdách, jakým způsobem se bude letos hrát ... jedním z odpadlíků je i bohužel tým z Krkonoš, HC Elektromont Vrchlabí. "Důležitý je pouze počet zápasů, tento systém zřejmě všem vyhovoval. Vrchlabí je malé město, a když sponzor, který to tam táhl skončí, tak jim nic jiného nezbude. V této době je to hodně těžké, je to o penězích a i čtrnáct celků by bylo dost," řekl zkušený hráč.

Uplynulý rok hodnotí jako neúspěšný. "Vyhráli jsme první ligu, ale stejně nám to bylo k ničemu. Přes baráž jsme mohli přejít, všichni jsme chtěli, ale dopadlo to tak, jak to dopadlo," uzavřela ústecká posila.

 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Druholigový Most na mladý ústecký výběr nestačil

Most - K prvnímu přátelskému utkání před novou sezónou vyrazili ústečtí do Mostu, s druholigovým... Celý článek

I druhá Veronika v ženské reprezentaci U16

Ú s t í n/L. - Dalšího kempu ženské hokejové reprezentace do 16 let, který se koná dne 14.8. ve... Celý článek

Informace k přátelským zápasům HC Slovan

Ú s t í n/L. - Vzhledem k omezením během pandemie koronaviru prosíme všechny příznivce, aby si... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv