Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem vs HC Motor České Budějovice 0:4
Předprodeje vstupenek na úvodní zápasy čtvrtfinále!
11.02.2011 | Jan Feudall

Předprodeje vstupenek na úvodní zápasy čtvrtfinále!

Ú s t í n/L. - Od pondělí 14. února si můžete zakoupit vstupenky na 1. a 2. utkání bitvy o extraligu. Připravili jsme pro vás několik předprodejních míst. Vstupenky jsou k dispozici ve zlatnictví v Hypermarketu Globus, kavárně Cafe In v Obchodním centru Forum a samozřejmě také na pokladnách Zlatopramen Areny. Permanentky platí také na play off!

Cesta za extraligou začíná

Ústečtí Lvi v pátek 18. února vstupují do boje o extraligu. Ještě nevíme, kdo se nám postaví jako první soupeř, ale musíme být připraveni na každého! Naše mužstvo v čele s trenéry Rosolem a Skrbkem nachystané již je. Teď je na nás, abychom pro Lvy vytvořili pekelnou atmosféru bojů play off.

Platnost permanentek

Majitelé permanentek si vstupenky kupovat nemusí, jejich karty jim platí až do konce play off.

Cena vstupenek

Pro úvodní kolo play off je jednotné vstupné. Do modré sekce 90,- Kč a do žluté sekce 70,- Kč. Jeden z důvodů níže vysvětluje Marek Cimoracký z marketingového oddělení Ústeckých Lvů. „Jelikož budou na předprodejních místech vstupenky předtištěné, zvolili jsme jednotnou cenu. Pokud si pro vstupenky půjde například tatínek se svým 15 letým synem, nemohli by zakoupit dvě vstupenky vedle sebe,“ odůvodnil tento krok.

Nákup vstupenek mimo Zlatopramen Arenu

Své vstupenky na čtvrtfinále play off si můžete zakoupit již od pondělí 14. února. Kromě klasických předprodejů na pokladnách Zlatopramen Areny máte možnost využít předprodejní místa.

První je v trmickém Hypermarketu Globus. Ve zlatnictví budou k dispozici vstupenky do žlutých sekcí za 70,- Kč. Konkrétně sektory B a D.

Druhým předprodejním místem je kavárna Cafe In v Obchodním centru Forum. Zde budou k prodeji také vstupenky do žlutých sekcí B a D. „Víme, že ne každý má čas dostavit se k předprodeji do Zlatopramen Areny ve všední den, chceme proto našim fanouškům nákup vstupenek na vrchol sezony, co nejvíce ulehčit,“ řekl Cimoracký.

Nákup vstupenek ve Zlatopramen Areně

Dále jsou připraveny klasické předprodeje na pokladnách Zlatopramen Areny. Termíny jsou pondělí 14. a středa 16. února. Otevřena bude vždy jedna pokladna, a to v čase od 15 do 19 hodin.

Nákup vstupenek v den utkání

V pátek 18. února budou pokladny otevřeny již od 16 hodin. V sobotu budou před druhým soubojem pokladny otevřeny od 15 hodin.

Na pokladně číslo 2 si můžete zakoupit pouze vstupenky ke stání. Na ostatních pokladnách budete mít k dispozici vstupenky do všech sektorů. V rámci urychlení prodeje budou na pokladně číslo 5 k dispozici předtištěné vstupenky. „K předtištění vstupenek jsme přistoupili, protože desítky, možná stovky fanoušků dorazí k pokladnám až pár minut před začátkem utkání. Chceme udělat všechno proto, aby byli všichni v hledišti již před úvodním buly,“ okomentoval tuto změnu v prodeji vstupenek Cimoracký.

 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Slovan míří do Prostějova

Ústí nad Labem - Ústecké hokejisty čeká v rámci 26. kola Chance ligy venkovní zápas. Po domácím... Celý článek

Už se na sebe občas usmějeme, říká Krliš

Ú s t í n/L. - Každý to v týmu cítí, že se nedaří tak, jak by se mělo. Jak říká Václav Krliš, nikdo... Celý článek

V souboji s Motorem selhal Slovan v koncovce

Ú s t í n/L. - V rámci 25. kola přijel na ústecký led lídr soutěže, českobudějovický Motor. Slovan... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv