Chance Liga: LHK Jestřábi Prostějov vs. HC Slovan Ústí nad Labem 0:3 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy
Hockey Tour – vyhraj luxusní cestu za Slovanem!
25.03.2010 | Redakce

Hockey Tour – vyhraj luxusní cestu za Slovanem!

Ú s t í n/L. - Třetí finálové utkání na ledě soupeře čeká Ústecké Lvy v sobotu 27. března 2010. Chcete se podívat na zajímavý souboj a navíc cestovat na utkání luxusním karavanem? Navíc po celou dobu občerstvení zdarma, vstupenky na utkání a ještě k tomu reklamní předměty s logem Ústeckých Lvů! Zapojte se do naší sms soutěže! Partnerem této soutěže je společnost Aryjcar s.r.o., která autokarvany půjčuje po celý rok.

1. Organizátor soutěže


Organizátorem soutěže je společnost HC Slovan Ústí nad Labem, a.s. (dále jen „organizátor") Ta pořádá tipovací SMS soutěž s názvem „Hockey Tour“ v rozmezí od 25.3. (9:00) do 26.3.(16:00) 2010. Soutěž je zveřejněna na http://www.hcusti.cz

2. Komu je soutěž určena?


Tato soutěž je určena všem občanům České republiky, s výjimkou zaměstnanců organizátora a společnosti zajišťující technický servis SMS hlasování a jejich rodinných příslušníků. Za rodinné příslušníky se pro účely této soutěže považují osoby tvořící domácnost a/nebo osoby blízké ve smyslu § 116 a 117 Obč. z. Ze soutěže budou dále vyloučeni všichni účastníci, jejichž SMS zpráva bude doručena do SMS centra v jiném nežli předepsaném formátu v čl. 3. těchto pravidel.

Cílem soutěže je správně odpovědět na soutěžní otázku která zní: Kdo dával vítězný gól ve 4. finálovém utkání s KLH Chomutov v sezóně 2006/2007? Všichni tipující se stávají účastníky soutěže o hlavní cenu soutěže.

3. Jak se soutěže platně zúčastnit?


Soutěž proběhne v období 25.3. - 26.3. 2010. Tipy do soutěže je nutné zasílat následujícím způsobem:
 • účastníci odpovídají prostřednictvím SMS do zveřejněné uzávěrky 26.3.2010, 16:00 hodin SEČ.
 • zasílaná SMS zpráva musí být napsána ve tvaru: HCUSTI mezera VÁŠ TIP (příjmení)
 • příklad zasílané SMS zprávy: HCUSTI PRIJMENI
 • SMS zpráva musí být zaslána na soutěžní číslo 900 77 03 Pro účast v soutěži musíte mít u svého operátora povoleno zasílání SMS zpráv na službu Premium SMS (zpoplatněné SMS zprávy).
 • organizátor vyhodnotí pouze přijatou SMS zprávu, která splňuje výše popsaná kritéria. Jakékoliv nepřesnosti ve formátu SMS zprávy mají vliv na automatické vyhodnocení a nejsou akceptovány. SMS zpráva nesplňující výše popsané náležitosti bude označena za neplatnou.
 • počet odpovědí (SMS zpráv) zaslaných jedním soutěžícím není omezen.
  SMS zprávy budou doručeny do SMS centra společnosti Konzulta Brno, a.s., se sídlem v Brně, Veveří 456/9, PSČ 602 00, identifikační číslo: 25548085, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 278, která zajišťuje technický servis soutěže (dále jen „SMS Centrum"). Organizátor nenese odpovědnost v případě, že některý z operátorů mobilní sítě z jakéhokoli důvodu, zejména z důvodu přetížení své sítě, uzavře přístup pro přijímání SMS zpráv účastníků na výše uvedeném soutěžním telefonním čísle před koncem platnosti soutěže dle čl. 1. těchto pravidel, a proto pro účastníky využívající jeho služeb skončí možnost účasti v soutěži tímto okamžikem. SMS zprávy z veřejných internetových SMS bran nebudou považovány za řádnou odpověď na soutěžní otázku a budou vyloučeny. Přijetí odpovědi nebude potvrzeno zpětnou SMS zprávou.
  Z doručených SMS zpráv budou určeni tři výherci soutěže způsobem stanoveným v čl. 5 těchto pravidel. Cena odeslané SMS zprávy činí 3,- Kč včetně DPH.

  4. Cena


  Hlavní cenou cesta na finálové utkání KLH Chomutov – HC Slovan Ústečtí Lvi (27.3.2010) luxusním autokaravanem zdarma pro 4 osoby + následující:
 • Občerstvení po celou dobu cesty zdarma
 • Vstupenky na utkání zdarma
 • Pro každého balíček suvenýrů s logem Ústeckých Lvů

  5. Výherci


  Společnost zajišťující technický servis SMS hlasování poskytne organizátorovi soutěže, následující den po konci soutěže, přehled všech SMS zpráv doručených do SMS Centra během soutěže. Vítězem se stává autor správného tipu. Je-li správný tip zaslán z více telefonních čísel, bude mezi nimi výherce vylosován. Ceny výhercům předá/doručí společnost HC Slovan Ústí a.s.

  6. Souhlas se zpracováním osobních údajů - schválení pravidel


  Poskytnutí osobních dat účastníků je podmíněno jejich výslovným souhlasem. Výherci souhlasí s uvedením svého jména a příjmení a města bydliště. Účastí v soutěži každý účastník souhlasí s jejími podmínkami s tím, že organizátor je oprávněn uveřejnit jména, případně fotografie výherců a zpracovat osobní data pro marketingové účely a zaslání výher, a to až do odvolání souhlasu. Účastí v soutěži každý účastník potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají ze zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že má právo na přístup k nim. Výherci mohou být zveřejněni na webových stránkách http://www.hcusti.cz. Organizátor si vyhrazuje právo na změnu pravidel soutěže, délku trvání, jakož i na zrušení soutěže. Organizátor je oprávněn rozhodovat o všech otázkách týkajících se této soutěže podle vlastního uvážení.


 • Motor: Fiat Ducato 35 multijet 130 PS
 • ABS, ASR, servo, klimatizace, centrální zamykání


  Výbava interiéru:
  2x klimatizace (motorová a vnitřní), elektrické stahování oken, výškově stavitelné sedadlo řidiče, elektricky vyhřívaná zpětná zrcátka, autorádio s CD, MP3, LCD televizor, DVD, rádio, satelit s vyhledávačem, trezor, hlásič úniku plynu, dvojitá okna s roletkami a moskyto sítí, lednice 12-220-Pb, nerezový dřez, nerezový sporák 3x Pb, digestoř, nezávislé plynové topení webasto, střešní okna, chemické WC, koupelna se sprchou a umyvadlem, 2x dvoulůžko

  Výbava exteriéru:
  Couvací kamera, venkovní osvětlení, markýza, elektrická přípojka 220V, tažné zařízení do 2t, nosič na dvě kola, najížděcí klíny, prodlužovací elektrický kabel 20m, univerzální adaptér elektro, tankovací hadice na vodu 10m, 2x 10kg láhev na Pb, vyhřívaná odpadní nádrž 117 l, nádrž na vodu 117 l

  Spaní/Jízda: 4/4

  Partnerem této soutěže je společnost Aryjcar s.r.o., která karvany půjčuje po celý rok.  ARYJCAR, s.r.o.

  Půjčovna nabízí pronájem karavanů a obytných automobilů autokaravanů. Máme nadstandardně vybavené karavany a obytná auta. Všechny karavany a obytné vozy mají 2 klimatizace. Každý karavan a obytné automobily jsou r.v. 2008.

  http://www.aryjcar.cz
   
 • vstupenky
  Slovan TV
  Související články
  V tento den před lety
  Facebook

   
  Aktuálně na webu

  První body jsou na světě, Slovan obral Jestřáby z Prostějova

  Prostějov - V rámci třetího kola Chance ligy odcestoval Slovan do vzdáleného Prostějova. Ústečtí se... Celý článek

  Druhý vítězný zápas v řadě, juniorka zdolala i Kralupy

  Ú s t í n/L. - V rámci třetího kola Ligy juniorů přivítala ústecká juniorka na svém ledě soupeře z... Celý článek

  První domácí utkání sezony okořenil nový maskot Viktor, státní hymna

  Ústí nad Labem - První domácí utkání Slovanu v novém ročníku Chance ligy 2021/2022 se neslo ve... Celý článek

   
  Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv