Ú s t í n/L. - V nejsilnější možné sestavě nastoupil Havířov do utkání proti Ústeckým Lvům. Hráči Panterů přistoupili totiž na splátkový kalendář a již nestávkovali, jako tomu bylo s domácím zápasem s Benátkami nad Jizerou (0:5). A právě Panteři se dostali jako první do vedení zásluhou využití dvojnásobné přesilovky. Do konce první třetiny ale v přesilové hře vyrovnal Roman Němeček. Stejný hráč si připsal vítězný gól, který padl pár minut před koncem utkání. Němeček má střeleckou formu, protože poslední dva zápasy sám rozhodl a vstřelil v nich dohromady tři góly. Domácímu Havířovu utnul všechny naděje minutu a půl před závěrečnou sirénou Jan Heřman, jenž dorážel vyražený puk za Čechova záda a stanovil tak konečné skóre na 1:3 z pohledu domácích.