CHA Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Benátky nad Jizerou 4:2 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - HK Kralupy nad Vltavou 27. 2. 2020 od 18:15 hod.
Lvi mají za sebou první autogramiádu
13.11.2009 | Michaela Seifertová

Lvi mají za sebou první autogramiádu

Ú s t í n/L. - Davy lidí. Nekončící zástup. Křik fanynek. To vše jste mohli vidět a slyšet, pokud jste se dostavili ve čtvrtek 12. listopadu v odpoledních hodinách do obchodního centra Fórum. Ten den se totiž nejen otvíral nákupní a zábavní dům v centru Ústí, ale naši ústečtí hokejisté zde měli první autogramiádu v letošní sezóně.

Program celé akce začal krátce po druhé hodině odpolední. Na veřejném kluzišti, které se nachází naproti portálu kostela Nanebevzetí Panny Marie, měli nejmladší z ústeckých hokejistů předvést exhibici. Pětice Lvů, jmenovitě Honza Heřman, bratři Pšurní, Martin Šagát a Robin Hanzl, na svých bruslích a s hokejkou v ruce pokřtili vybudovaný led. Přihlížejícím divákům se snažili přiblížit, jak vypadá jejich normální trénink. Ukázali pár technických cvičení a vstřelili několik gólů.

Hlavní program se však připravoval uvnitř Fóra. Přesně řečeno v prosklené části prvního patra, kde již byly připraveny židle pro dvacet jedna hráčů Slovanu. Fanoušci, kteří přišli v hojném počtu, si tak mohli prohlédnout své oblíbence ve zcela jiném světle, než jak je vídají na ledě. A navíc tu na ně čekalo spoustu jiných věcných darů, jako byly podpisové kartičky, plakáty, kšiltovky a volné vstupenky na sobotní utkání proti jihočeskému celku Tábor. Zatímco kšiltovky se daly vyhrát pouze v soutěži, jejíž soutěžní otázku vymýšlel sám Dušan Salfický, volnou vstupenku dostal každý příznivec hokeje, který si přišel pro podpis. Na sobotní utkání se tak rozdalo kolem pěti set vstupenek.

Půl tisíce se však rozdalo i podpisů. Hráči měli celkem napilno, jelikož nepodepisovali jen své kartičky, ale také plakáty, šály, dresy a dokonce i batohy a peněženky. Akce to byla velmi zdařilá a tímto bych chtěla jménem všech Ústeckých Lvů poděkovat za Vaši přízeň. Autogramiádou ale nic nekončí, a tak přijďte podpořit naše Lvy i v sobotním utkání proti Táboru. Přijďte si zakřičet a zatleskat, jak jste to dělali při příchodu hráčů ve Fóru.

Více fotografií, které jsou použity v článku, naleznete ve FOTOGALERII.

 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Potřetí v řadě doma za tři body, porážíme Benátky

Ú s t í n/L. - Natáhnout sérii na číslo tři v domácím vítězném provedení v řadě. I to byl cíl... Celý článek

Slovan nastoupí doma proti Benátkám nad Jizerou

Ú s t í n/L. - Další domácí zápas čeká ústecké hokejisty už ve středu. V rámci další kola skupiny... Celý článek

Poslední domácí utkání odehrajeme v zelené edici dresů na pomoc Janu Alinčovi

Ú s t í n/L. - Chceme pomoci Janu Alinčovi. Ústečtí hráči nastoupí ve středu 4. 3. 2020 v utkání... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv