CHA Liga: HC Dukla Jihlava - HC Slovan Ústí nad Labem 23.10.2019 od 17:30 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - SKLH Ždár nad Sázavou 7:3
Když Bingo loví puky ze sítě…
31.10.2009 | Martin Pešout

Když Bingo loví puky ze sítě…

Ú s t í n/L. - Stál na druhé straně barikády. Zatímco před dvěma sezónami byl vládcem ústeckého brankoviště, tentokrát pocítil, jaké je vzdorovat žlutomodrým střelcům. Současná dvojka pražské Sparty Petr Přikryl si na nedostatek práce stěžovat nemohla. "Naše výhra v Ústí by se rovnala zázraku," lakonicky hodnotil brankář v hokejovém prostředí přezdívaný Bingo.

Sahali po senzaci. Berounští hokejisté však po velmi nadějné úvodní dvacetiminutovce na rozdělanou práci nenavázali a ze Zlatopramen Arény odjeli s jasnou porážkou. „V první třetině jsme měli šance a vedli 2:1. To jsme ale sami nečekali a hru otevřeli. Po vlastních chybách a nedisciplinovanosti jsme ve druhé části inkasovali tři rychlé branky. Třetí třetina byla z naší strany dobrá, nakonec střetnutí stejně dopadlo vysokou porážkou,“ tvrdil zklamaně Přikryl.

„S Ústím jsme hráli hokej. To byla chyba. Řekněme si však upřímně, že naše případná výhra by se rovnala zázraku. Nepřijeli jsme sem s poraženeckou náladou, ale víme, že Ústí má kvalitní tým. Bylo favoritem a střetnutí dopadlo podle papírových předpokladů,“ byl si vědom brankář.

Medvědi pouze nebránili, snažili svým výkonem přispět ke kvalitní úrovni duelu. „Tímto stylem jsme vybojovali některé solidní výsledky. Možná to však stačí na Hradec Králové, na jehož ledě jsme urvali bod. Stoprocentně to ale nestačí na Ústí. Slovan je kvalitní celek a tvrdě šel za svým cílem. Naší hrou jsme nemohli uspět.“

Přikryl pochytal co mohl, přesto pěti pukům za jeho zády nezabránil. „Mohl jsem klukům více pomoct a tým podržet. Každopádně se na tenhle zápas nemůžeme ohlížet. Tentokrát to nevyšlo, ale jedeme dál,“ tvrdil s bojovnou náladou.

Po druhé třetině místo v brankovišti přepustil kolegovi Štelmachovi. „Po vzájemné dohodě jsem z utkání odstoupil. Pravidelně pendluji mezi Berounem a Spartou. Mám náročný program. V pátek jsem se vrátil z utkání v Karlových Varech, v neděli jedu se Spartou do Třince. I proto ve třetí části dostal šanci Štelmach,“ vysvětlil Bingo.

Jaroslav Nedvěd: Jsme si mysleli, že jsme mistři světa nebo co?!

Tenhle čtyřicetiletý a téměř dvoumetrový veterán ctí fakta. Duel jeho týmu proti Ústeckým Lvům hodnotil stručně, zato věcně. Úvod utkání se mu náramně povedl, měl prsty v obou berounských gólových kombinacích. „Mám dvě asistence. Co jim říkám? Nic. Prohráli jsme 2:6, vedli jsme 2:1. Ale začali jsme pak hrát blbě,“ řekl bez obalu Nedvěd.

Po první třetině Medvědi nečekaně vedli. „Nic to neznamená pokud dvacet minut hrajeme dobře a zbytek utkání zkazíme. Musíte zvládnout celých 60 minut, aby to stačilo na úspěch.“

Do utkání proti Lvům měl berounský kouč Najman pouze tři kompletní formace. Bývalý hráč extraligového Liberce, Sparty či korejského celku Anyang Halla však odmítá, že tenhle argument je příčinou sobotní porážky jeho týmu. „Vyhrával jsem i zápasy, ve kterých nás bylo třeba deset. Prostě jsme nadělali čtyři naprosto zbytečné hrubky. Bylo nám jasné, že musíme hrát jednoduše. Věděli jsme, že Ústí má lepší mančaft. Ale my jsme za stavu 2:1 najednou začali hrát hokej, ty v***. Jsme si mysleli, že jsme mistři světa nebo co?! To přece nejde,“ uzavřel Nedvěd.

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Překvapí také Slovan jihlavskou Duklu?

Ú s t í n/L. - Sled utkání Chance ligy je opravdu neúprosný a po jednom dni odpočinku, po utkání s... Celý článek

V první třetině jsme urazili hokejového boha, říká Ondřej Smetana

Ú s t í n/L. - Po porážce s pražskou Slavií zhodnotil utkání ústecký obránce Ondřej Smetana, který... Celý článek

Slavia vydřela na ledě Slovanu těsné vítězství

Ú s t í n/L. - Druhou čtvrtinu zahájil Slovan těsnou prohrou s pražskou Slavií. O duelu rozhodla... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv