Příchody: Aktuální soupiska Slovanu
Porazí Lvi i soka z Podkrkonoší?
25.10.2009 | Redakce

Porazí Lvi i soka z Podkrkonoší?

Ú s t í n/L. - Ústečtí Lvi v posledním zápase opět zápolili se střeleckou smůlou, která je doprovází skoro celou sezónu. Naštěstí se jim podařilo vstřelit tři rychlé góly a vítězství bylo nasnadě. Bohužel poslední domácí zápas moc hokejové nádhery nenabídl, takže můžeme jen doufat, že to nyní dopadne lépe. Jestli se tak stane, či nikoli se můžete přesvědčit v pondělí 26. října od 18:00 ve Zlatopramen Aréně, nebo na onlajnu.

10-2-0-1 celková bilance 5-1-2-5
2. postavení v tabulce 8.
34 získané body 19
43:18 skóre 30:32
8:1 (Šumperk) nejvyšší výhra 4:0 (Havlíčkův Brod)
3:6 (Chomutov) nejvyšší prohra 1:4 (Hr. Králové)
0 utkání bez vstřelené branky 0
4 utkání se shut-outem 1
Jan Alinč; 12b (5+7) nejproduktivnější hráč Martin Filip; 12b (3+9)
Rok Pajič; 7 nejlepší střelec Jan Čaloun; 8
Jan Alinč; 7 nejvíce asistencí Martin Filip; 9
Roman Němeček, Milan Mikulík; 18 nejtrestanější hráč Štefan Rusnák; 39
95,48% úspěšnost brankářů 92,77%
1,38 průměr inkas. branek 2,38
12 góly v přesilovkách 11
22,22% využití přesilovek 14,1%
2 góly v oslabení 0

Aktuální forma Vrchlabí

Vrchlabí se letos nedaří tak, jak se dařilo loňskou sezónu. Zatímco loni měli touhle dobou na kontě třicet bodů, letos mají pouhých sedmnáct, což je skoro o polovinu méně. Zápasy Vrchlabí jsou velmi vyrovnané a většinou se vyhraje nebo prohraje o jeden, dva góly. V posledním zápase v Havířově padlo Vrchlabí 4:2. Podle vyjádření vrchlabského trenéra Vladimíra Jeřábka bylo hlavní chybou špatné nasazení a nezodpovědná hra, na níž si stěžoval i v předešlých zápasech. Venku se však obecně hráčům z Krkonoš dařilo. Uvidíme, jestli venku prohraje znovu, nebo si odveze body domů.

Opory Vrchlabí

Vrchlabí se již loni mohlo pyšnit velice sehraným týmem. Nejinak tomu určitě bude i nyní. Nejvíce bodů získal Martin Filip, který má na kontě stejný počet bodů, jako ústecký domácí nejlepší hráč. Filip je i nejlepším nahrávačem. Na kontě má 9 asistencí. V celkové bilanci první ligy je na čtrnáctém místě. Další velkou oporou Vrchlabí je bývalý ústecký kapitán Jan Čaloun, který za Vrchlabí vstřelil už šest branek. Stal se tak velmi přínosnou posilou podkrkonošského klubu.

Kádr Lvů

Kromě Andreje Novotného je mužstvo už kompletní. V brance ještě stále neuvidíme Dušana Salfického, který zatím působí v Plzni, a tak se do brány nejspíš postaví opět Zdeněk Orct, jemuž bude krýt záda Radek Fiala.

Sestavy z posledních zápasů

HC Slovan Ústečtí Lvi: Orct (Wegert) - Němeček, Pojkar, Klobouček, Zeman, Kříž, Vobořil, Gýna, Sklenička - Hovorka, Alinč, Šaffer - Janků, Pazourek, Heřman - Mrázek, Pajič, Dragoun - Pšurný M., Mikulík, Pšurný R.

HC Vrchlabí: Ševčík (Biegl) - Matějíček, Pácal, Flašar, Chaloupka, Chmelíř, Bendík, Hanzl, Vála - Kubeš, Filip, Rusnák, Konečný, Hubáček, Mikšovský, Gengel, Vrbata, Andres, Urban, Zíma, Hruška P.

 
 
Aktuálně na webu

Aktualizuj si playlist Slovanu na domácích zápasech

Ú s t í n/L. - Chodíte pravidelně na utkání Slovanu a chcete upravit playlist, který se hraje na... Celý článek

Kniha o historii Slovanu

Ú s t í n/L. - Počtěte si na letních prázdninách o historii Slovanu. Knihu si můžete stáhnout v... Celý článek

Soutěžte s námi o permici

Ú s t í n/L. - Soutěžte s námi na facebookových stránkách o permanentní vstupenku na nadcházející... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv