CHA Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Slavia Praha 2:4 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - SKLH Ždár nad Sázavou 7:3
Král Lví arény, září: Jan Alinč
21.10.2009 | Karel Filas

Ú s t í n/L. - Prvním Králem Lví arény v nové sezoně se stala letní posila Slovanu, sedmatřicetiletý veterán s reprezentačními zkušenostmi Jan Alinč. Nejproduktivnější hráč Lvů sice docela dlouho čekal na první branku, ale pak začal přidávat další. Možná i díky tomu se stal vítězem prvního kola tradiční ankety. O téměř dvě stě hlasů za sebou nechal další letní posilu Roka Pajiče. Až za nimi skončily stálice z loňské sezony Mikulík, Janků a Zeman.