Ú s t í n/L. - Ústečtí hokejisté sehráli ve čtvrtek 24. června 2004 exhibiční florbalové utkání v hale Chemičky. Představili se zde nejen nové tváře v týmu Ústeckých Lvů, ale i opory z poslední sezony. Kromě samotného utkání čekaly na diváky také dovednostní soutěže o ceny, které věnoval mediální partner našich hokejistů Ústecký deník.
Největší hvězdou přátelského utkání byla posila z Liberce, útočník Vítězslav Jankových. Jeho spolupráce s Buďou a Lipinou motala hlavy specialistům v tomto sportu. Celkově Lvi porazili Slavii 9:8. Na své si o přestávkách přišli i diváci. Nejprve si v první přestávce vyzkoušeli stejnou technickou disciplínu jako aktéři utkání, a sice slalom mezi kužely, a ve druhé se přímo zapojili i s hráči. Nejprve provedli hráči nájezdy a pak spolu s vylosovanými diváky se střílela rychlopalba na brankáře. V této disciplíně byl úspěšnější brankář Lvů Martin Volke. V předchozích disciplinách uspěli hráči florbalu. Nakonec dostali nejlepší hráči ceny a tak bylo uzavřeno vydařené odpoledne.

Petr Lipina při napadání v obranném pásmu soupeře.

Brankář USK Slavie si na nedostatek práce nemohl stěžovat.

Útočné duo Vítězslav Jankových s Petrem Lipinou přichystalo řadu problémů pro obranu USK Slavie.

I Milan Buďa se projevil jako zdatný hráč florbalu.

V akci před brankou Slavie. Daniel Hodek zpracovává přihrávku od Davida Mazance.

První přestávka. Moderátor utkání Kamil Bílský si pozval k rozhovoru kapitány obou mužstev.

Tým Ústeckých Lvů připraven! V popředí obránce Václav Kočí, který zahajoval za hokejisty slalom družstev.

Václav Kočí byl z našich hokejistů ve slalomu jednoznačně nejlepší.

Po slalomu družstev si na své přišli i vylosování příznivci.

Následně se rozběhla druhá třetina utkání. V rohu hřiště Tomáš Sýkora.

Útok se přeléval z jedné strany na druhou. Petr Lipina sleduje akci svých spoluhráčů.

Na chvilku se ztatil míček naší obraně z dohledu - Josef Černý a Aleš Vála. Vše pak zachraňoval v brance Martin Volke.

Vzácná chvilka. Martin Volke moc času k odpočinku ve čtvrtek neměl.

Druhá přestávka přinesla také soutěž o nejlepšího brankáře. Tento nájezd dokázal "Vlk" (Marin Volke) zneškodnit, celkové prvenství si odnesl ale jeho kolega z USK Slavie.

Třetí hvězdou utkání byl ústecký hokejista Petr Lipina. Z utkání si odnesl nejen vítězný pocit, ale i ceny od Ústeckého deníku.