Chance Liga: LHK Jestřábi Prostějov vs. HC Slovan Ústí nad Labem 0:3 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy
Bohužel nám nepřálo štěstí, říká Daniel Hodek
27.02.2004 | Aleš Redaj

Bohužel nám nepřálo štěstí, říká Daniel Hodek

Ú s t í n./L. - Hráčům ústeckého Slovanu skončila předposlední únorový den prvoligová sezóna. Ve třetím duelu semifinálové série prohráli nešťastně na vlastním ledě s Berounem. K vítězství nepomohl ani hattrick ústeckého kapitána Daniela Hodka, kterému se třikrát během závěrečného dějství podařilo srovnat stav utkání.

„K těm brankám, to bylo štěstí, beci to dobře vystřelili na bránu no a v té skrumáži se to dostalo až na moji hokejku a já jsem stál před odkrytou brankou. Je to určitě hezký, ale mě to vůbec netěší, protože se prohrálo a vypadlo. V té poslední třetině jsme zabojovali a všichni určitě viděli, že makáme. Bohužel štěstí se k nám otočilo zády a prakticky všechny ty branky padly po našich chybách,“ shrnul Dan průběh utkání. Vrátil se i k závěru utkání, v němž byl po čtvrté brance hostů vyloučen na 5 minut plus do konce utkání. „K tomu závěru, to mi ruplo v hlavě, bohužel jsem to neunesl. Udělal jsem hloupost a určitě bych se za to chtěl omluvit i tomu hráči. Do konce zápasu chybělo ještě skoro pět minut a já jsem to takhle zazdil. Teď už to bohužel zpátky nemůžu vzít,“ souká ze sebe sklesle ústecký kapitán.

Sami ústečtí hráči se při play-off ke svým cílům obvykle vyjadřovali tak, že chtějí dojít co nejdál. Nakonec jejich cesta skončila v semifinále. Jaké vůbec byly vyřazovací boje očima ústeckého kapitána? „My už jsme špatně dohráli i konec základní části, prohráli jsme pět zápasů v řadě a tak jsme nakonec narazili na Olomouc. To čtvrté a páté utkání hráli všichni na doraz a mužstvo se semklo. Hráli jsme perfektně dozadu a nakonec se nám podařilo Olomouc vyřadit. V prvním utkání v Berouně jsme v tom pokračovali, hráli jsme tam takticky dobře, ale ty nájezdy bohužel nevyšly. Druhý zápas nás to asi poznamenalo, špatně jsme k tomu utkání nastoupili a Beroun byl určitě lepším mužstvem. Naopak dnes, alespoň podle mého názoru jsme si zasloužili vyhrát,“ dodává.

Pro Lvy dnešním dnem skončila sezóna. Během posledních let si ústečtí diváci zvykli na značnou obměnu hráčského kádru během letní přestávky. „Z toho jádra mužstva tady mají smlouvy všichni a uvidíme kdo tady zůstane a kdo ne. Kádr se musí podle mého názoru hlavně vhodně doplnit. Myslím ale, že to bude příští rok určitě lepší než letos,“ připojuje optimisticky ústecký kapitán, který je jedním z těch, kterým končí k poslednímu dubnovému dni ve Slovanu smlouva. Bude mít zájem setrvat v kádrů Lvů i pro příští sezónu? „Já myslím že ano, že se domluvíme a zůstanu,“ dodal na závěr rozhovoru.

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

První body jsou na světě, Slovan obral Jestřáby z Prostějova

Prostějov - V rámci třetího kola Chance ligy odcestoval Slovan do vzdáleného Prostějova. Ústečtí se... Celý článek

Druhý vítězný zápas v řadě, juniorka zdolala i Kralupy

Ú s t í n/L. - V rámci třetího kola Ligy juniorů přivítala ústecká juniorka na svém ledě soupeře z... Celý článek

První domácí utkání sezony okořenil nový maskot Viktor, státní hymna

Ústí nad Labem - První domácí utkání Slovanu v novém ročníku Chance ligy 2021/2022 se neslo ve... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv