Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Frýdek-Místek 20. 1. 2021 od 16:00 hod.
Tomáš Micka přiveze ukázat mistrovský pohár!
04.06.2008 | Marcel Voneš

Tomáš Micka přiveze ukázat mistrovský pohár!

Ú s t í n/L. - Tomáš Micka, který velkým dílem pomohl Ústeckým Lvům k postupu do extraligy, zažíval v právě uplynulé sezóně rozporuplné pocity. Zatímco jeho staronový tým, pražská Slavia, se od začátku sezóny pohyboval v horních patrech tabulky a nakonec vyhrál mistrovský titul, Lvi, se kterými dosáhl obrovského úspěchu o sezónu dřív, klesali tabulkou až na poslední příčku a po prohrané baráži spadli zpět do první ligy. Tomáš se nikdy netajil tím, že žlutomodré Ústí mu hodně přirostlo k srdci. Nyní se tak rozhodl za fanoušky vypravit. Setkání s Tomášem Mickou se uskuteční v sobotu 14. června v Restauraci U Kováře od 18:00 hod. Všichni fanoušci jsou srdečně zváni.

Vysoký forvard přišel do Ústí v průběhu sezóny 2006/2007 jako neznámý hráč. Po krátké době si začal získávat stále větší důvěru trenérů a stal se velkým oblíbencem ústeckého publika. Po triumfu v první lize, kdy byl Tomáš jednou z hlavních postav týmu, však putoval do mateřské Slavie, když neunikl pozornosti trenéra Růžičky, který se byl podívat na pár zápasech play-off.

V letošní sezóně, kterou poprvé strávil celou v nejvyšší soutěži, patřil k oporám mistrovského celku, dostal se i do širšího reprezentačního výběru, který sestavoval trenér Hadamczik před letošním MS.

Tomáš Micka nepřijede sám, přiveze ukázat i mistrovský pohár, který získal s týmem HC Slavia Praha. Každý hráč má možnost si pohár na krátkou dobu půjčit a Tomáš se rozhodl, že s ním přijede i do Ústí nad Labem.

Během setkání bude Tomáš Micka rozdávat autogramy, bude možnost se s ním vyfotit a těšit se můžete i na společnou diskusi, při které se budete moci ptát "Mícy" na co Vás jen napadne.

Více k návštěvě známého bojovníka řekl Přemysl Zeman, tiskový mluvčí a marketingový asistent: "Tomáš Micka se zařadil mezi nejoblíbenější hráče našich fanoušků a nic na tom nemění, že nyní obléká dres jiného klubu. Velice si vážíme, že Tomáš nezapomněl na své příznivce v Ústí a přijede se podělit o radost z mistrovského titulu. Na setkání s ním se těšíme a srdečně zveme příznivce Slovanu."

Setkání začne v 18:00 v Restauraci U Kováře (mapa) a všichni fanoušci jsou srdečně zváni.

Mistrovský pohár neuvidí ústečtí fanoušci poprvé. V létě roku 2003 přivezl do Ústí pohár pro mistra Extraligy ústecký rodák Adam Šaffer. Hráč, který v současné době patří do týmu Ústeckých Lvů, získal stejně jako Micka titul v dresu pražské Slavie.

foto: Tomáš Kulhánek (www.hc-slavia.cz)


 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

PREVIEW: Souboj o důležité body, Slovan hraje proti Frýdku-Místku

Ú s t í n/L. –Zápasový kolotoč pro ústecké hokejisty pokračuje dál. V rámci 22. kola Chance Ligy... Celý článek

Miroslav Mach: Cílem je pro nás stále předkolo play-off

Ú s t í n/L. - Dvacet střetnutí ústeckého Slovanu, letošní specifické sezony Chance ligy je za... Celý článek

Slovan tahal za kratší konec, z Třebíče jede bez bodů

T ř e b í č - Na dobrý domácí výkon proti Jihlavě Slovan dnes nenavázal, v utkání proti Třebíči byl... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv