Přípravný zápas: Mostečtí Lvi - HC Slovan Ústí nad Labem 3. 8. 2021 v 18:00 hod. | HSM 2021: Článek | Přihlášení
Milan Antoš: Na Slavii jsme recept nenašli
24.10.2007 | Marcel Voneš

Milan Antoš: Na Slavii jsme recept nenašli

Ú s t í n/L. - Jako kapitán vedl v minulosti Slavii, v úterý přivedl do Sazka Areny jako kapitán Ústecké Lvy. Milan Antoš si ale návrat určitě představoval úplně jinak. Po vyrovnané první části přišla gólová smršt červenobílého týmu a hráči Slovanu si odvezli šest gólů. Poprvé v sezóně Lvi nevstřelili ani jeden gól.

Poprvé jste s Ústím hráli v Sazka Areně. Slavisté jsou momentálně ve formě, Lvy naopak trápí velká marodka. Neobávali jste se toho zápasu?

My jsme necítili žádné obavy. Není to tak, že by to pro nás byl stěžejní zápas sezóny. Těšili jsme se na to, ale bohužel za toho stavu 1:0 jsme nedali v řadě tři šance, kdy nám to tam skákalo, pak to Slavie zlomila dvěma góly a už byla jasně lepší. Škoda, mohli jsme to utkání zdramatizovat, takhle to bylo jednostranné. Slavia je silná a hraje ve velké pohodě. My jsme na ni dnes recept nenašli.

Jak Vy jste se na zápas na ledě svého bývalého týmu těšil?

Já jsem se těšil, já se těším na každý zápas. Já nikdy nevím, který bude poslední, takže se těším na každý. Bylo to fajn se sem vrátit. Zklamalo mě, že tady bylo tak málo lidí. Před takovou návštěvou hrát v Sazka Areně není žádné terno.

Šest gólů jste dostali i v Liberci. Dají se ty zápasy nějak porovnat?

Ten zápas v Liberci byl jasný, tam jsme nastoupili nervózně a hned první branka nás hodně poznamenala. Tady už jsme podle mého názoru hráli lépe, první třetina byla vyrovnaná, kdybychom z těch tří šancí vyrovnali na 1:1, tak si myslím, že bychom ten vyrovnaný stav drželi déle.

Výsledek je pro Vás asi hodně krutý...

Pro nás není nic krutého, vždyť my jsme handrkovali dva roky po zimákách, kde pomalu netekla voda a teď hrajeme tady. Vždyť pro nás je každý zápas fantastický, kdyby někteří kluci před pěti lety věděli, že budou hrát v Sazka Areně, tak by byli šťastní. Pro nás není nic krutého, pro nás to je normální zápas, do kterého jdeme a chceme ho vyhrát. Že se to nepovedlo? To spláchneme dvěma pivama a jedeme dál.

Co jste říkal na ústecké fanoušky?

Bylo to dobrý. Říkal jsem, že kdyby nepřijelo Ústí, tak jsme asi hráli sami. Oba kotle byly fantastické, hecovaly se a fandily slušně. Kdyby tu nebyly ty kotle, tak by to bylo úplně o ničem.

V pátek Vás čeká zápas s Vítkovicemi. Dá se očekávat návrat někoho ze zraněných hráčů?

Uvidíme, jak se sejdeme. Popravdě říkám, že my vůbec nevíme, jak se sejdeme na tréninku, jak to bude vypadat. Těch zraněných máme tolik, že už to začíná být opravdu kritické (před zápasem na Slavii přibyl na marodku ještě Kuba Evan se zády). Nemá cenu to hodnotit. My do to zápasu zase půjdeme s tím, že určitě chceme bodovat. Doufáme, že se nám to povede.

 
 
Aktuálně na webu

Jiří Severa: Týmový cíl je jasný, postupit do play-off

Ú s t í n/L. - Před tréninkem na ledě jsme vyzpovídali Jiřího Severu, který ve Slovanu začne už... Celý článek

Dorost: Ústí porazilo v přípravě i Benátky nad Jizerou

Benátky n. J. - Ústečtí dorostenci odehráli další přípravný zápas. Na ledě Benátek byli jasně... Celý článek

Po fyzické stránce jsme připraveni dobře, hlásí Jakub Trefný

Ú s t í n/L. - Před prvním vstupem na ústecký led v nové sezóně jsme vyzpovídali zkušenou posilu do... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv