Chance Liga: LHK Jestřábi Prostějov vs. HC Slovan Ústí nad Labem 0:3 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy
Byl to zvláštní pocit, říká po utkání Martin Tvrzník
22.01.2004 | Miroslav Janíček

Byl to zvláštní pocit, říká po utkání Martin Tvrzník

Ú s t í n. L. - Na to, že se během zápasu prohánějí po ledě dva hráči se jménem Tvrzník na dresu, jsou ústečtí fanoušci zvyklí. Že ale nastoupí každý s jinou barvou dresu, to byla novinka. Oba sice měli na svých prsou šelmu kočkovitou, ale Martin Tvrzník dočasně vyměnil Lva za Pantera. Za Havířov již odehrál devátý zápas a nasbíral v nich 5 kanadských bodů za 3 branky a 2 nahrávky. Tu prozatím poslední mají diváci v Ústí nad Labem ještě v živé paměti.

"Rozhodně to byl nezvyk. No, ale docela to šlo, bylo to v pohodě. I když jsme tu chtěli udělat lepší výsledek, ale dostali jsme rychlé góly, a pak už to jelo samo. Původně jsme sem přijeli bránit, ale nějak nám to nevyšlo, dostali jsme zbytečné góly. Já osobně jsem z toho utkání přece jen měl trochu obavy. Čekal jsem, že to buď půjde a bude se mi hrát dobře nebo to nepůjde vůbec a já si po první třetině sednu na bidlo. Do Ústí jsem se těšil, protože jsem byl zvědavý na to, jak to tu bude vypadat. Přece jen jsem tu odehrál nějaké tři čtyři roky. Vlastně jsem tu byl už v dorostu," popisuje své bezprostřední dojmy po utkání. "Byl jsem příjemně překvapen, když mě potom i diváci vyvolávali a já jsem tam zůstal jako jediný v červeném dresu," dodává a přitom se usmívá.

S odpovědí na otázku, jak se mu hraje za Pantery, vůbec neváhá. "Havířov má ambice na desáté místo. Uvidíme, jak to tam bude se mnou dál vypadat. Jestli tam zůstanu, půjdu jinam nebo půjdu zpátky do Ústí...," krčí rameny a přitom ještě neví, že trenér Setikovský má zájem o jeho návrat. "V Havířově by měli zájem, abych tam pokračoval, ale co naplat. Doma je doma. Pravdou ale je, že Havířov mi dal šanci hrát. Hraji hodně, jsem na ledě v přesilovkách i v oslabení. Přesto, že jsem chtěl původně jít někam blíž, hraje se mi za Havířov dobře a jsem nakonec rád, že jsem šel právě tam."

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

První body jsou na světě, Slovan obral Jestřáby z Prostějova

Prostějov - V rámci třetího kola Chance ligy odcestoval Slovan do vzdáleného Prostějova. Ústečtí se... Celý článek

Druhý vítězný zápas v řadě, juniorka zdolala i Kralupy

Ú s t í n/L. - V rámci třetího kola Ligy juniorů přivítala ústecká juniorka na svém ledě soupeře z... Celý článek

První domácí utkání sezony okořenil nový maskot Viktor, státní hymna

Ústí nad Labem - První domácí utkání Slovanu v novém ročníku Chance ligy 2021/2022 se neslo ve... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv