Ú s t í n/L. - Přestože Ústečtí Lvi ve třetím semifinálovém zápase prohrávali dvakrát o dvě branky, opět prokázali, že tento tým je nesmírně houževnatý. Po dalším velkém obratu vezou z Boleslavi rozhodující třetí vítězství. Stejně jako v předešlých dvou zápasech i v tom třetím skórovali jako první Boleslavští. Přesilovku využil v sedmé minutě Eiselt. S góly se pak roztrhl pytel ve druhé třetině. Oba týmy dali po dvou brankách, a před závěrečným dějství tak vedli domácí o gól. Hned zkraje poslední třetiny však ve vlastním oslabení vyrovnal Hluchý a o několik minut později dokonal obrat Tomáš Klimt. Středočeši se však nepoložili a Káňa srovnal. Definitivní k.o. zasadil Boleslavi David Pazourek. Účet pod skvělou hostinou podtrhl při power play do prázdné boleslavské klece Milan Antoš - 4:6. Slovan neztratil s Mladou Boleslaví ani jeden zápas a naprosto zaslouženě postupuje do finále první ligy!