Chance Liga: LHK Jestřábi Prostějov vs. HC Slovan Ústí nad Labem 0:3 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy
Jsem rád, že to tam propadlo, komentuje svůj gól David Appel
18.01.2004 | Martin Řežábek

Jsem rád, že to tam propadlo, komentuje svůj gól David Appel

Ú s t í n./L. - Dvě ze čtyř branek svého mužstva vstřelil v sobotu Prostějovu David Appel. David přišel do Ústí z Třince a řadí se mezi nejproduktivnější hráče, v současné době vládne se čtrnácti přesnými trefami střeleckým statistikám klubu. Přesně poloviční počet asistencí ho v součtu bodů řadí na šesté místo v kanadském bodování Lvů.

O polovinu branek Ústeckých se v sobotním zápase s Prostějovem postarala formace Appel, Sýkora, Kudrna. U obou akcí zakončených gólem byl posledním článkem právě prvně jmenovaný, který tak skóre zápasu nejdříve otevřel a v 54. minutě i uzavřel. "Při každém gólu to chce mít trošku štěstíčka a ono se na mě teďka usmálo, v podstatě to byla práce Tomáše Sýkory, já to do té klece jen dorazil. Před tou mojí druhou brankou jsem to chtěl ještě vrátit Tomášovi, ale on byl v horší pozici, tak jsem to zkusil sám. Chtěl jsem to trefit ještě trošku výš, jsem rád že to tam propadlo," usmívá se ostrostřelec Lvů.

Právě Davidův gól ze 6. minuty symbolizoval povedený vstup do utkání, což se Lvům v poslední době paradoxně moc nedaří. " Je to tak trochu způsobené horší kvalitou ledu, hlavně pro ty těžší hráče je obtížnější se dostat do tempa. Ale podmínky mají všichni stejné. Pro nás je výhodou to, že hrajeme na čtyři lajny a poctivě trénujeme, takže únava zatím není znát."

Výhra nad Prostějovem uzavřela první část nadstavby a play-off pomalu ale jistě klepe na dveře. Slovan se po deseti výhrách z posledních dvanácti zápasů dostal na druhou příčku prvoligové tabulky a v současné době by tedy narazil na Mladou Boleslav. " My bychom chtěli vyhrát a postoupit z prvního místa, abychom dostali v prvním kole papírově nejslabšího soupeře. Ale pokud chceme postoupit až do finále, nemůžeme si vybírat, koho bychom chtěli. Ambiciózní celek musí porazit každého, aby se dostal tam, kam chce."

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

První body jsou na světě, Slovan obral Jestřáby z Prostějova

Prostějov - V rámci třetího kola Chance ligy odcestoval Slovan do vzdáleného Prostějova. Ústečtí se... Celý článek

Druhý vítězný zápas v řadě, juniorka zdolala i Kralupy

Ú s t í n/L. - V rámci třetího kola Ligy juniorů přivítala ústecká juniorka na svém ledě soupeře z... Celý článek

První domácí utkání sezony okořenil nový maskot Viktor, státní hymna

Ústí nad Labem - První domácí utkání Slovanu v novém ročníku Chance ligy 2021/2022 se neslo ve... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv