CHA Liga: HC Frýdek-Místek - HC Slovan Ústí nad Labem 4:2 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - IHC Králové Písek 7:4
Hned na úvod pohledné utkání
08.09.2006 | Adam Vandrovec

Na první zápas nové sezóny si našla do Edenu cestu sympatická divácká kulisa, které se za její přízeň odměnili junioři obou klubů dobrým výkonem. Slavia šla do vedení v první třetině po přesilovkové brance Růžičky. Hostům se podařilo ve druhé části vyrovnat aktivním Martinem Machem, ale díky střele Langa odskočili pražané opět na rozdíl jednoho gólu. Zápas byl ovlivněn celkem častým vylučováním. Ve třetí části padly tři branky a až do 59. minuty byl zápas dramatický. Minutu a půl před koncem uzavřel skóre zápasu Jakub Kachlík a pečetil tak první letošní výhru Slavie.